WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Denis Doyle / Na zdjęciu: piłkarze Realu Madryt cieszą się ze zdobycia gola

Eleven Sports stream online. Gdzie oglądać telewizję w internecie?

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Telewizję Eleven Sports można na żywo oglądać również w internecie. Legalny stream online w wysokiej jakości udostępnia m.in. WP Pilot.

KUP bilet na 2019 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Eleven Sports cieszy się coraz większą popularnością. Na swoich czterech kanałach przeprowadza transmisje z wielu wydarzeń sportowych. W swojej ofercie posiada między innymi prawa do ligi hiszpańskiej, niemieckiej, francuskiej i włoskiej. Ponadto na żywo pokazuje F1, piłkę ręczną oraz żużel.

Nie każdy kibic posiada dostęp do telewizji Eleven Sports, więc coraz popularniejsze są transmisje w internecie. Stream online z Eleven Sports udostępnia legalnie m.in. WP Pilot. Podobnie jak w przypadku innych platform, które oferują tego typu usługi jak elevensports.pl, IPLA oraz Player dostęp do usługi nie jest darmowy.

Aby uzyskać dostęp do Eleven Sports 1, 2 oraz 3 należy wykupić specjalny pakiet. Miesięczny dostęp kosztuje 14,90 zł. W zamian otrzymuje się stream online wysokiej jakości, bez dodatkowych reklam, a także 31 kanałów z pakietu startowego.

W sobotę 23 grudnia 2017 roku w telewizji Eleven Sports będzie można obejrzeć m.in. takie hity jak Real - Barcelona czy Juventus - Roma.

Kup pakiet ELEVEN SPORTS za 14,90 zł i oglądaj w WP Pilot!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Grzegorz Krychowiak u chorych dzieci

Czy oglądasz telewizję Eleven Sports w internecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL