Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Małożnka Macieja Sulęckiego nie wytrzymała nerwowo Twitter / Małożnka Macieja Sulęckiego nie wytrzymała nerwowo.

Boks. Andrade - Sulęcki: tak żona polskiego pięściarza potraktowała nachalnego kibica

Marek Bobakowski
Marek Bobakowski
Małżonka Macieja Sulęckiego Magdalena Miciałkiewicz była kłębkiem nerwów podczas walki o tytuł mistrza świata federacji WBO. W pewnym momencie jeden z widzów nieco przesadził i... takiej reakcji Polki się z pewnością nie spodziewał!

Niestety, Maciej Sulęcki nie został mistrzem świata federacji WBO. Polak nie miał żadnych szans w starciu z Demetriusem Andrade (relację z walki przeczytasz TUTAJ >>). - Amerykanin był za szybki, bardzo trudny do trafienia, po prostu lepszy - mówił Polak po porażce. - Jego styl walki kompletnie mnie rozbił (...) Ale nie poddaję się, wrócę (więcej znajdziesz pod tym LINKIEM >>).

Galę w Providence na żywo śledziła małżonka polskiego zawodnika - Magdalena Miciałkiewicz. Kobieta z wielką uwagą i niepokojem obserwowała to, co się dzieje w ringu. Widać było, że jest kłębkiem nerwów.

W pewnym momencie kamery telewizyjne "wyłowiły" ją z tłumu. Wówczas jeden z kibiców siedzących w pobliżu Polki postanowił wykorzystać swoje "pięć minut" i...

Zobacz.

 

Z pewnością takiej reakcji się nie spodziewał. Najprawdopodobniej Polka oduczyła go głupich żartów w takich sytuacjach. Internauci komentujący ten film zwrócili uwagę, że "to był jeden z najlepszych momentów całej walki" oraz "żona Sulęckiego powinna rozważyć karierę pięściarską".

ZOBACZ WIDEO Mike Tyson o swoim stosunku do marihuany. "Pomaga nam lepiej wykorzystywać nasz potencjał"

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL