Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur SzpilkaNewspix / Marcin Szymczyk / Na zdjęciu: Artur Szpilka

Boks. Chisora - Szpilka. O której godzinie rozpocznie się walka?

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Walka Derecka Chisory z Arturem Szpilką na gali w Londynie nie rozpocznie się wcześniej niż o godz. 21:45 polskiego czasu. Transmisja w TVP Sport wystartuje prawie dwie godziny wcześniej.

W sobotni wieczór Artur Szpilka stoczy jedną z najważniejszych walk w swojej karierze. Dobre zaprezentowanie się w ringu przeciwko Dereckowi Chisorze może otworzyć przed nim wiele drzwi w wadze ciężkiej.

Jego rywalem będzie jednak nie byle kto. Brytyjczyk to przecież były pretendent do tytułu mistrza świata - w 2012 roku stoczył wyrównany pojedynek z Witalijem Kliczko, Dereck Chisora ma także na koncie dwie walki z Dillianem Whytem, w których pokazał spore umiejętności.

Chisora pokazał środkowy palec kibicom. Zobacz

O której rozpocznie się walka pięściarza z Wieliczki?

Obaj zawodnicy nie wejdą do ringu przed godziną 21:45 polskiego czasu - przekonuje serwis ringpolska.pl. Kibice nad Wisłą będą mogli śledzić relację telewizyjną z gali w Londynie na antenie TVP Sport już od godz. 19.

Szpilka podekscytowany przed walką. Czytaj więcej--->>>

Poza występem "Szpili", telewidzowie będą mogli obejrzeć również walki Davida Allena z Davidem Pricem oraz Dilliana Whyte'a z Oscarem Rivasem. Stawką tego drugiego pojedynku będzie tymczasowe mistrzostwo świata WBC wagi ciężkiej.

ZOBACZ WIDEO: BOKS. Chisora - Szpilka. Zobacz oficjalne ważenie przed walką!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL