Najnowsze Wyniki/Kalendarz
walka Andrew Robinson - Damian JonakMateriały prasowe / MB Promotions / Na zdjęciu: walka Andrew Robinson - Damian Jonak

Boks. MB Boxing Night 6: Damian Jonak nie zawalczy w Dąbrowie Górniczej. "Nie kłamiemy"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Damian Jonak (41-1-1, 21 KO) nie będzie mógł zawalczyć podczas gali MB Boxing Night 6, która 6 listopada odbędzie się w Dąbrowie Górniczej. Powodem rezygnacji z walki są problemy zdrowotne pięściarza.

- Niestety z powodu kontuzji ręki, którą odniosłem we wcześniejszej walce i rehabilitacji, która się przedłuża nie będę mógł wystąpić w Dąbrowie Górniczej, ale będę bardzo kibicował wszystkim chłopakom. Kibiców zapraszam, a gala na pewno będzie bardzo fajna - powiedział Damian Jonak w krótkim komunikacie do fanów za pośrednictwem Twittera MB Promotions. 

Do tematu kontuzji boksera odniósł się także Mateusz Borek, pisząc: "Nie kłamiemy. Nie oszukujemy. Informujemy od razu, by nie naciągać na kupno biletów na walkę czy zawodnika, którego nie będzie. Karta będzie zacna i równa". 

Zobacz także: Ewa Piątkowska o pojedynku z Cecilią Braekhus

Walką wieczoru gali w Dąbrowie Górniczej pozostaje starcie Roberta Parzęczewskiego (24-1, 16 KO) z Ryanem Fordem (16-5).

Oto jak aktualnie prezentuje się karta walk MB Boxing Night 6:

Zobacz także: Rafał Haratyk zadebiutuje w ACA

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour): Mamed Chalidow opowiedział o zatrzymaniu, poruszające słowa gwiazdy KSW

Czy podobają ci się gale organizowane przez Mateusza Borka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL