Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od prawej: Andy Ruiz jr Getty Images / Richard Heathcote / Na zdjęciu od prawej: Andy Ruiz jr

Boks. Ojciec Andy'ego Ruiza Jr sfrustrowany. "Nie słuchał ze względu na sławę"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Andy Ruiz Jr po raz drugi nie sprawił niespodzianki i 7 grudnia przegrał rewanżowy bój z Anthonym Joshuą, tym samym tracąc mistrzowskie pasy w kategorii ciężkiej. Ojciec Meksykanina wskazał powody słabej postawy syna w ringu.

- Powiedziałem mu: "Musisz schudnąć", ale tym razem nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby schudnąć. Dlatego walczył w tej wadze. Nie słuchał ze względu na sławę. Jeździł Rolls Royce'em, był z przyjaciółmi, urządzał przyjęcia i nie słuchał obozu. Szedł swoją drogą - powiedział Andy Ruiz Senior w rozmowie z "Boxing Social". 

Po dwunastu rundach sędziowie wskazali jednomyślnie Anthony'ego Joshuę jako zwycięzcę stosunkiem punktów: 118-108, 118-110, 119-109. Skuteczność ciosów  Joshuy w walce rewanżowej z Ruizem Jr była na poziomie 29 procent.

Zobacz także: Andy Ruiz Jr: W tej walce miałem nadwagę

- Nie myślę nic o Anthonym Joshui. Jest dobrym bokserem i świetną osobą. Kochamy go i zasługiwał w tę noc, aby wygrać. Ale Andy nie zrobił tego co należy i dlatego tak się stało - dodał ojciec Andy'ego Ruiza Jr.

Zobacz także: KSW 52. Tomasz Narkun przyjął wyzwanie Scotta Askhama

ZOBACZ WIDEO "Klatka po klatce" (on tour): Chalidow opowiedział o swojej depresji. "Musiałbym się odciąć od świata. Wyjechać do dżungli"

Czy zgadzasz się ze zdaniem ojca Andy'ego Ruiza Jr?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL