Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Ewa Brodnicka Instagram / ewabrodnicka_ / Na zdjęciu: Ewa Brodnicka

Boks. Nietypowy ślub Ewy Brodnickiej? Zdradziła plany

Dawid Borek
Dawid Borek
Ewa Brodnicka ma bardzo nietypowe plany dotyczące swojego ślubu. Jeśli zdecyduje się wstąpić w związek małżeński, uroczystość odbędzie się w niecodziennym miejscu, a polska mistrzyni ubierze nieszablonowy strój.

Póki co Ewa Brodnicka przygotowuje się do walki z byłą mistrzynią Europy Djemillą Gontaruk, z którą 7 marca zmierzy się na gali "Tymex Boxing Night 11" w Dzierżoniowie. Co dalej? Nie zanosi się na to, by polska zawodniczka miała zakończyć karierę. Sama jest już zmęczona pytaniami o przejściu na sportową emeryturę. Te słyszy bardzo często.

- Jak zaczynałam, to pytali się jak długo to potrwa. Jak zdobyłam pas, to pytali jak długo zamierzam go bronić. Ile bym lat nie miała i w jakim momencie kariery bym nie była, zawsze słyszę pytania o koniec - powiedziała Brodnicka w rozmowie z "Super Expressem".

- Dopóki dobrze się tym bawię i wygrywam, zamierzam kontynuować karierę - podkreśliła Brodnicka. Dodała, że odwiesi rękawice na kołku dopiero wtedy, gdy przestanie cieszyć ją zawodowe uprawianie sportu. 

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wspaniały gest fair play! Miał pustą bramkę, ale wybił piłkę w aut


- Myślisz powoli o założeniu rodziny? - dopytywał Brodnicką dziennikarz "Super Expressu". W odpowiedzi aktualna mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej zdradziła swoje nietypowe plany dotyczące ślubu.

- Często słyszę, że czas ucieka i denerwuje mnie to, bo to traktowanie kobiet jak inkubatory. Medycyna poszła bardzo do przodu i jeśli kiedyś będę miała dziecko to wtedy, kiedy tego bardzo zapragnę. A jeśli kiedyś wezmę ślub to będzie to w Las Vegas i będę przebrana za... króliczka Playboya - wyjawiła Brodnicka.

Zobacz też:
Boks. Walka Głowackiego z Okolie pod koniec marca lub na początku kwietnia
Boks. "To nieprawda". Johnathon Banks o rzekomym nokaucie Kliczki na Wilderze

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL