Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Andrzej GołotaNewspix / Maciej Śmiarowski / Na zdjęciu: Andrzej Gołota

Koronawirus. Kwarantanna nie jest łatwa dla Andrzeja Gołoty. Żona wymyśla mu jednak zajęcia

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Andrzejowi Gołocie, przyzwyczajonemu do dużej aktywności, nie jest łatwo spędzać czas w domu podczas kwarantanny, związanej z pandemią koronawirusa. Żona, Mariola Gołota, wymyśla jednak bokserowi zajęcia.

- Andrzej strasznie się nudzi, bo siłownie są zamknięte, więc nie ma gdzie ćwiczyć. Nawet już nie może pójść do parku z psem, bo nie chcemy się narażać na niebezpieczeństwo. Dlatego zaczął nałogowo rozwiązywać krzyżówki, ogląda też seriale i komedie - ujawniła Mariola Gołota dla "Faktu". 

Polski pięściarz odrywa się jednak od ekranu telewizora. To dlatego, że zadania w domu, np. scerowanie skarpetek, wyznacza mu żona. - Staramy się z uśmiechem podchodzić do tej całej sprawy - dodała rozmówczyni "Faktu". 

Zajęcia, jakie wykonuje Andrzej Gołota, jego żona relacjonuje również na swoim Instagramie. Ostatnio Mariola Gołota pokazała jak jej mąż czyścił psa albo gotował w kuchni. Zobaczcie sami:


Czytaj także:
Artur Boruc rozbawił kibiców. Tak znosi kwarantannę
Cesc Fabregas wolny czas spędza z rodziną. Piękna żona nie odstępuje go na krok

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Szalenie trudna sytuacja w światowym sporcie. "Nie ma rozgrywek, nie ma kibiców, nie ma pieniędzy"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL