Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Szpilka (z prawej) z mamą i bratem Twitter / Artur Szpilka (z prawej) z mamą i bratem

Boks. Artur Szpilka pokazał swoją mamę. Są jak dwie krople wody

MK
Artur Szpilka (24-4, 16 KO) jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Pięściarz pokazał ostatnio swoją mamę. Są do siebie bardzo podobni.

Swój ostatni pojedynek Artur Szpilka stoczył 7 marca w Łomży. W powrocie do wagi junior ciężkiej pokonał Ukraińca Serhija Radczenkę. Była to jego 24 wygrana w zawodowej karierze.

Walka wywołała sporo kontrowersji. Zdaniem ekspertów, to Radczenko spisał się lepiej i powinien zostać uznany za zwycięzcę. Obaj zgłaszali chęć stoczenia pojedynku rewanżowego. Póki co nie wiadomo jednak, kiedy i czy dojdzie do takiego starcia.

W międzyczasie pojawiły się wieści, że Szpilka może zakończyć karierę. Niewykluczone, że przejdzie do MMA. Promotor Fame MMA powiedział, że to realny scenariusz.

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): zobacz bonusy po gali KSW 53

Szpilka miał ostatnio nieco wolnego, ale pozostał aktywny w mediach społecznościowych. Postanowił pokazać swoją rodzinę.

Zamieścił na Twitterze zdjęcie ze swoją mamą. Są jak dwie krople wody! Szpilka pokazał także swojego brata oraz teściową. Spotkał się ponadto ostatnio z Mariuszem Wachem.

Czytaj także:
Walka Mike'a Tysona z Royem Jones Jr przełożona na 28 listopada
Trzeci pojedynek Wildera z Furym dopiero w 2021 roku. Są nowe plany promotorów

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL