Wątek dotyczący posta na blogu

XVI KOLEJKA PlusLigi sezony 2016/17

Królowa UL

Witam w XVI kolejce typera PlusLigi sezonu 2016/2017. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w zabawie. Zasady punktacji:  1. Za trafienie wyniku meczu - 3pkt 2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt 3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt 4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3pkt Fuksem (…)

przeczytaj cały artykuł

UNIA LESZNO DMP 2015

16 kolejkę wygrywa Włókniarz Forever z dość sporo przewagą nad drugim stary kibic, a trzecie miejsce zajął BKSIK
Pełne wyniki 16 kolejki:
23 pkt. - Włókniarz Forever
18 pkt. - stary kibic
16 pkt. - BKSIK
15 pkt. - Miasto mistrzów-Kielce, UNIA2015, Conte98
14 pkt. - claudia10, Falubaz40, KRC, Dastin
13 pkt. - Stenol_92
12 pkt. - gregbyd, bydziaj, Mon cheri

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
gregbyd

Co się czepiasz? :) Błędy każdemu mogą się zdarzyć. Gospodarz ostrzegał nas, że z czasem u Niego kiepsko i o pomoc w liczeniu prosił. Teraz jest pora na poprawki, nic nas nie goni, jest blog na nową kolejkę. Proponuję, abyś już teraz zachęcił mon_chéri do organizacji następnej. Jak to zrobisz? Twoja w tym głowa ;) Pozdrawiam!
Wszystkim graczom życzę Szczęśliwego Nowego Roku !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mon_chéri

Jak zwykle na posterunku, dzięki za przypomnienie bo nawet nie sądziłam, że teraz jest moja kolej :)
Obecnie mam sporo na głowie ale obiecuje, że kolejkę przeprowadzę najlepiej jak umiem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.