Wątek dotyczący artykułu

Polska młodzieżą stoi. Takiej kadry nie ma prawie nikt

25,1 - tyle wynosi średnia wieku reprezentacji Polski na mistrzostwach świata. Tak młodej drużyny nie ma prawie nikt. Tylko Brazylijczycy i Szwedzi mogą pochwalić się lepszym wynikiem.

przeczytaj cały artykuł


Viran

Dwa błędne założenia:
- po pierwsze, że czym młodszy skład tym ''lepiej''
- po drugie, że to mówi cokolwiek o perspektywach danych zespołów

Dopóki wśród najbardziej utalentowaynch zawodników młodego pokolenia w Europie nie ma żadnego Polaka, dopóty nie ma znaczenia ilu młodych zawodników wstawimy do składu. Biorąc pod uwagę, że w 2007 roku Jurecki miał 23 lata, Bielecki 25 lat, Jachlewski - 23 lata, a Lijewski - 24, optymistycznie opinie nad naszą młodą reprezentacją mają w sobie bardzo dużo przesady.

Oczywiście w wypadku braku wyjścia z grupy, niska średnia wieku będzie dobrym usprawiedliwieniem, tak jak wszystkie kontuzje, ale już fakt, że nie mamy młodego gracza na którym można oprzeć reprezentację jest niesamowicie smutny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sylwester Sikora

Cieszę się z pańskiego rozsądku. Dziś już niewielu ludzi zna znaczenie słów, myśli logicznie. Brawo. Idąc tropem "tekstu" można by wystawić 10-latków i byłoby super. Przecież ci nowi, "młodzi" to kołki, bez pojęcia o technice mimo ton kleju, żadnych perspektyw. Sadzę, ba jestem pewien, że jeśli ktoś nie olśniewa w wieku 18-19 lat, nigdy nie będzie porządnym graczem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.