Dyskusja

IFK Mariehamn Legia Warszawa

IFK Mariehamn - Legia Warszawa
12 lipca 2017, 20:00

0 : 3
relacja

Komentarz usunięty
AM99

Ja też mam użytkowników, których bardziej szanuję, a innych mniej. Akurat Jagafan zalicza się do pierwszej grupy;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Filip Krogulec

Mieszkam w Ciekotach nie w Kielcach a po drugie jestem Polakiem urodziłem się w Polsce ciekawe czy ty to Polak czy obcokrajowiec chyba ten drugi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99

Tak. Ciebie, Piotrka, Marka organowego, Jagafana, Dawida, Darka... Pewnie o kimś zapomniałam, tu są niektórzy;)

| Odpowiedz
blokuj
jagafann

To zapytaj sie Marka co on o mnie sadzi?, tylko ty jestes banderowcem ktory wszystkich nienawidzi, stop dla nacjonalizmu i banderowskim zabojcom

| Odpowiedz
blokuj
AM99

Sorrki, ja jestem tu od grudnia zeszłego roku jakoś;) To mnie jeszcze nie było w takim razie;) Przyznam, że na typera Ekstraklasy u niego się skusiłam;)

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

Jesteście nowym pokoleniem. Kiedyś to tu się działo... Takich użytkowników jak Asia88 czy LeXoN pewnie nikt z was nie pamięta, a i Abak czy Kamil21212121 to też raczej słabo...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.