Wątek dotyczący artykułu

Kibice Startu Gniezno mogą odetchnąć z ulgą. Dobre wieści w sprawie Jakuba Osyczki

Jakub Osyczka nie będzie dobrze wspominać debiutu w rozgrywkach ligowych. W niedzielnym meczu PSŻ Poznań - Start Gniezno (42:48) zawodnik uczestniczył w karambolu, po którym został odwieziony do szpitala. Stamtąd dopłynęły dobre wieści.

przeczytaj cały artykuł

Urbi

Panie Domański. Chyba widzieliśmy inny mecz..nie pierwszy raz z resztą... Kevin się na niego nie tyle założył, co Osyczka w ogóle się nie złożył w łuk, tylko pędził wprost na bandę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mateusz_Domański

Panie Michale, bo mniemam, że to właśnie Pan skrywa się pod tym nickiem. Chyba ma Pan kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Zaznaczyłem, że Kevin PRÓBOWAŁ założyć się na Jakuba. Zrobiło się ciasno i doszło do karambolu. Tak tę sytuację widziałem nie tylko ja. Tak można było ją ocenić z perspektywy zajmowanego przeze mnie miejsca. Pan chyba z góry założył, że persona non grata (jak pan chamsko stwierdził) przyjechała na Golęcin jedynie po to, by poszukać błędów po stronie PSŻ-u. I tu muszę Pana zdziwić, bo wcale tak nie było. Życzę więcej ogłady i trzeźwości w ocenie sytuacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Robert Janicki

Panowie rozumiem każdy ma swoją opinie ale jestem ciekawy czy jest przepis kiedy ma się złożyć zawodnik przed łukiem. Czy metr od łuku czy może metr przed bandą. Wiem że to pytanie trochę nie teges ale sędzia wykluczy tego co się nie złożył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.