Wątek dotyczący artykułu

Marek Cieślak odchodzi z Falubazu!

Marek Cieślak żegna się z Zieloną Górą! Wydawało się, że utytułowany szkoleniowiec poprowadzi Ekantor.pl Falubaz w przyszłorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi, ale ostatecznie zdecydował się odejść.

przeczytaj cały artykuł

mrfreeze

Ahahahahah teraz polewka z Falubazu, bo odszedł Cieślak to już koniec, spadek.......to o tyle dziwne, bo prędzej nakłaniali do jego odejścia......bo tak będzie lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
sympatyk żu-żla

Młody Wardzała jest prezesem dość ciekawej firmy. Jak siedzi w telewizji to dorywczo. Ojciec siedzi jako radny w ratuszu, też ma swój biznes. Miał kilka propozycji ale odrzucił. Może Huszcza był by za trenera zna się na temacie,

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

To by bylo ,,cos,,F,ratczak wykopal Roberta Koscieche bo Mu zaczal ,,,przeszkadzac,,,A Robert Kosciecha objal by Falubaz,,,,hahaha...To by byly mecze,,O Jezu,,,,Frekwencja ponad ,,,stuprocentowa,,,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Sebol

Można być przeciętnym zawodnikiem a wybitnym trenerem. Także nigdy nic nie wiadomo. Boniek był znakomitym piłkarzem a słabym trenerem reprezentacji. Nawałka zawodnik solidny, znakomity trener itd itd. Czas pokaże

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
k 53 GKM

Spoko z wyrazaniem opini o tym zawodniku...A ilu jest trenerow co wogole nie powachali toru?????w naszej ,,,triadzie,,,?.wiec ,ja tylko pisze ze to by byla trafiona opcja....Juz i tak sie Falubaz posypal...ale ,,,,,,,nie do konca..Robert Kosciecha wraz z ,,nowymi,,zawodnikami i z Piotrkiem i Dudkiem ,,,,cos by znowu tchneli w Falubaz,,:)

| Odpowiedz
blokuj
szakal44

Pamiętam jak Falubazy wyzywały Żyto od eSBeków !!
Teraz jest cacy ???
Ku pamięci wszystkim prezesom - słowo narodowej 0,7 nic nie znaczy !!!

| Odpowiedz
blokuj
kmalina

Było tak, ale nie każdy go wyzywał, ja to miałem głęboko. niestety ale dzieciaki szybko łapią to co im ktoś narzuci przez co leciały te wyzwiska. Ja dalej uważam że żyto powinien wrócić.

| Odpowiedz
blokuj
gul falubaz

Ja sobie nie życzę tego esbeka w Falubazie ale nie ze względu na jego teczkę tylko na skłonności do preparowania toru. A Cieślak z Doylem to parówki. Hampel przy nich to pokazał klasę odchodząc bez sciemy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.