Wątek dotyczący artykułu

Zaplecze Kadry Juniorów: Wiktor Lampart najlepszym w drugim turnieju w Tarnowie

Zwycięstwem Wiktora Lamparta zakończył się drugi turniej Zaplecza Kadry Juniorów na torze w Tarnowie. Na drugim stopniu podium stanął Patryk Rolnicki, a trzeci był Jakub Miśkowiak.

przeczytaj cały artykuł


AMON

W Sparcie będzie miał większe perspektywy rozwoju tam jest Tai, "Magic " jest się na kim wzorować a u was ma dojść "Griszka" i czego może się Wiktor od niego nauczyć poza "dotlenieniem" się :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kozły Lubelskie

Go Motor Go już Ci tłumaczy. Powiedz mi czy w Sparcie będzie miał takie możliwości jak tutaj? Bo ja uważam że nie. Tam 2 nieudane biegi i już więcej nie pojedzie. 2 słabe mecze i ława. Po za tym ma 17 lat to roczek dłużej w Lublinie mu nie zaszkodzi.. min dlatego że tutaj jest mała gwiazdeczką razem z AJ i Lambertem, w Sparcie będzie jedną z wielu gwiazd albo nawet nią nie będzie.. W Motorze gdy jeden senior zawodzi, Wiktor jedzie za niego + nominowany. W Sparcie też by tyle jeździł? Tutaj czuje się dobrze i ma świetne warunki do rozwoju. Atakować odrazu szczyt też nie jest dobrze i "uczyć się od Taia czy Maćka". Jeden słaby sezon i jego wartość spada o połowę a w 1 lidze jeszcze sporo meczów do przejechania. To jest "nasz" dzieciaczek :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.