Wątek dotyczący posta na blogu

Coś o mistrzostwach - grupa F

Hannover Forever

Jest to już czwarta, a może i piąta grupa z jednym zdecydowanym faworytem. Nie rozpieściło nas to losowanie. Oczywiście tymi faworytami są obrońcy tytułu – Niemcy, którzy wydają się być jednak słabsi niż cztery lata temu i ciężko powiedzieć, czy uda im się obronić tytuł, zwłaszcza przy bardzo mocnych (…)

przeczytaj cały artykuł

Włókniarz Forever

Być może. Ja Szwedów widziałem w akcji i oni są dość słabi. W normalnych okolicznościach bym na nich w ogóle nie stawiał, ale przy problemach Meksyku może się to udać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Widziałem właśnie mecz z Włochami (konkretnie rewanż) ;) Cały mecz tylko obrona, niemal zero wypadów do przodu. A że Włosi z przodu są ciency, to skończyło się tak, jak się skończyło. Oczywiście niczego im nie umniejszam, jedynie nie za bardzo jestem do nich przekonany ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Bo oni nie mają kim grać z przodu. Zresztą Szwecja to zawsze drużyna jednego napastnika... Ibra, Larsson, Dhalin...
I każdy z nich jakoś do typowego Szweda podobny nie był ;)

| Odpowiedz
blokuj
Kombinat Budowlany

Popieram Pabla,czyli Niemcy i Szwecja.Meksie sa slabsi od nas,przynajmniej w tych "fragmentach" meczy eliminacyjnych co ich widzialem.
Moje typy na MS
1Polska
2Australia
3Islandia
4...na miejscu czwartym bedzie jakas niespodzianka...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.