Wątek dotyczący posta na blogu

Strefa 12- mundialowe bla bla

Przemek M11

Mundial 2018-strefa 12 Strefa 12 to strefa 12 zawodnika drużyny, czyli kibica:) Strefa 12 to rozmowy userów SF na temat Mundialu i wszystkiego co wokół. Zapraszam do rozmów, do wspomnień, typów, przewidywań, opinii. W naszej strefie obowiązuje pewna kultura (ochrona wyprosi niestownych) W naszej strefie (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Też mi się tak wydaje. Inna sprawa, że zespół belgijski jeszcze nie został zweryfikowany tak naprawdę na tym mundialu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

No nie wiem. Tak naprawdę Belgowie nie pokazali na razie nic godnego uwagi, nawet te pięć bramek było raczej "zasługą" katastrofalnej defensywy Tunezyjczyków.
Ale nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pempuś

A ja z kolei ku radości portfela odszedłem od bukmacherki na czas mundialu i co mecz kibicuję underdoggom.
Dawać Szoguny!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pempuś

Pozostając w temacie świata zwierząt, mógłbym wskazać palcem szczura ewakuującego się z tonącego okrętu pod banderą Syfowego Forum, ale przez wzgląd na szacunek do mego imiennika, nie uczynię tego :D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Pempuś

No toć żartuję kolego kochany :D
Tonący w sensie poziom forum spadający i inne powody z których się wynosisz ;)
Tylko mi foszków nie strzelaj przypadkiem

| Odpowiedz
blokuj
pablo80 - RSKZ

Panie, toć my jesteśmy tutaj jak poszukiwacze skarbów na Tytaniku... Niby ciągle gra muzyka, ale na powierzchnię wypływają już tylko bąbelki...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.