Dyskusja

jerrypl

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty
jerrypl

Hej semen. Ja nie wiem co tu się dzieje z tymi komentarzami. Usuwane przez moderację są losowe komentarze. Jakaś masakra...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
semen66

Pisałem wcześniej z prośbą byś dalej typerem "pokierował. Węższe grono to mniej liczenia a do pomocy w zajętym czasie kilka osób by się znalazło ... ale to ma sens tylko przy Twojej "prezesurze" :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Zobaczymy co odpisze Borysek, jak nie będzie chciał prowadzić to w takim razie założę typera, ale to już od 2. kolejki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Borysek ROW

Och, od drugiej kolejki...mogłem Ci prędzej tego wpisa klepnąć. ;)
Co do prowadzenia, to jeśli miałby być to ktoś w miarę ogarnięty, to ja niestety odpadam ze względu na coraz więcej prywatnych obowiązków. Stąd też nie będę prowadził dalej swojego typera.
Mimo wszystko pomóc czasem w liczeniu i zabrać chyba będę mógł.
PS. Ale Ekstraklasa ruszyła, a ja tak bez typów. Jakoś tak nieswojo się czuję. :P

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.