Wątek dotyczący artykułu

Milik na okładce włoskiego dziennika. Polak porównany do legendy Napoli

Arkadiusz Milik nowy sezon zaczął od gola i już zbiera pochwały we włoskiej prasie. Jeden z dzienników porównuje go do słynnego Szweda Hasse Jeppsona.

przeczytaj cały artykuł


Syki

Ci Włosi to się wogóle na futbolu nie znają! Przecież nasi otyli i przyłysawi specjaliści od piłki, którzy codziennie podziwiają na naszych murawach wirtuozów piłki z Litwy, Łotwy i Estonii już dawno przekreślili Milika i jednoznaczenie ocenili, że jest drewniany tak samo jak Lewandowski! Niech się raz makaroniarze przejadą do Polski, wtedy dopiero zobaczą piłkarzy światowego formatu, fakt że w tym roku naszą Legię pokonał jakiś mistrz Luksemburga, ale w przyszłym roku się to już nie powtórzy bo Luksemburg będzie rozstawiony wyżej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dab111

Może z oceną Milka jako ,,gwiazdy "poczekajmy choć ze 3 kolejki a nie udało mu się strzelić 1bramkę i już eforia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alfer 2015

Milik nie jest drewnem. Milik jest potencjalnie, b.dobrym zawodnikiem, tyle że NIE MA FIZYCZNYCH WARUNKÓW NA UPRAWIANIE ZAWODOWEGO FUTBOLU ! Jego dotychczasowy "futbolowy czas" to w 70- 80 % leczenie kontuzji. Sprawdź, ile grał pełnych meczy od od 2013 roku, i porównaj z innymi zawodnikami w jego wieku, i o porównywalnym potencjale i umiejętnościach. Trudno miarodajnie wypowiadać się o zawodniku, grającym od czasu do czasu 2-3 mecze w sezonie, bez rezerwy i sceptycyzmu. Po prostu za mało gra , aby lokować go futbolowej czołówce, i tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.