Wątek dotyczący posta na blogu

Singapur 2018 (Sezonowy Typerek 4+4 Toma)

Pottermaniack

Typować każdy może! Witam! ;) Typerowe podsumowanie 2018 roku nastąpi w Singapurze na Finałach WTA, imprezie wieńczącej główny sezon tenisowych rozgrywek kobiet.Ceremonia losowania: 19 października 2018 r. Turniej główny: od 21 do 28 października 2018 r.Na turniejowym korcie stawi się najprawdopodobniej (…)

przeczytaj cały artykuł

Pao

Moje absolutne top 3 Singapur:
1. Radwańska-Muguruza 2015
2. Sharapova-Wozniacki 2014
3. Sharapova-Radwańska 2014
Łezka w oku ;(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Haha :D Nie, byłem już isioprzerzucony wtedy ale no to były po prostu meczycha. Każdy je pamięta, mógłbym każdy z nich włączyć teraz i obejrzeć od pierwszej piłki do ostatniej takie były dobre :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Tak sobie myślę że to wcale nie taki zły pomysł :d
Czy ktoś z obecnych zna może jakąś dobrą stronkę gdzie można znaleźć takie właśnie pamiętne mecze tenisowe sprzed paru lat w całości ?
Szukam czegoś na odtrutkę po pierwszej połowie nędznego spektaklu zwanego jeszcze przez niektórych "El Clásico" ;/

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Ciekawe czy Rafa ogląda! ;)
Chyba jedynie yt do takich poszukiwań. Ale wiadomo, że tam nie wszystko znajdziesz.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Na chwilę włączyłam, a tu piękny gol z główki!
Rafa już im da premie i mecenat! Faktycznie prześcieradła!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.