Wątek dotyczący artykułu

Nagły zwrot akcji w sprawie Oskara Fajfera. W powrocie do macierzy chce przeszkodzić beniaminek

O powrocie Fajfera do Gniezna mówiło się od dawna. Wydawało się, że wraz z otwarciem okienka transferowego dopełnione zostaną formalności związane z podpisaniem umowy. Nic bardziej mylnego. 24-latek dostał kuszącą ofertę od beniaminka Nice 1.LŻ.

przeczytaj cały artykuł

ZKS PDG

Greg za wirtualne nie pojedzie, gdyby kasy nie otrzymywał to już dawno by go tu nie było. Daj już spokój z Jędrzejakiem. Kto go zamęczył już Cegielski powiedział, więc się nie blaźnij dzbanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
żuraw69

Masz dowody na to że przez zaległości finansowe Jędrzejak popełnił samobójstwo ? Wyobraź sobie że nie tylko finanse zmuszają do takiego czynu ale to już zostawmy w spokoju , teraz nam zostało zachować pamięć po Tomku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jaśmin

Osobiście nie wieżę że Tomek popełnił samobójstwo przez zaległości, natomiast nie rozliczenie się przez Nawrockiego z jego rodziną jest dla mnie czymś chorym i niedupuszczalnym, człowieku honoru zrobił by to w dzień po jego śmierci czy pogrzebie. Co do Oskara niech szuka szczęścia na drugim końcu Polski skoro tak uważa ale w Gnieźnie wielu kibiców reczej mieć już nie będzie, a gdyby się okazało że na koniec sezonu są w stosunku do niego zaległości to niech o tym lepiej się nie wypowiada bo zrobi z siebie pośmiewisko czego oczywiście mu nie życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
żuraw69

Ja tam nie wiem czemu Tomek to zrobił on tylko to wie ..niby Nawrocki do końca października miał spłacić a czy to zrobił to nie wiadomo ale znając nasze realia to nie ja tam w Fajfera nie wierze że u nas będzie tak jak pisałem niżej jak będzie Baran i Morris to jest nie najgorzej ewentualnie jakby tu przyszedł i narzekał na pieniądze to trza było iść do Gniezna :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fabioGKM

Nawrocki nie ma ani honoru, ani pieniędzy! Tu jest sedno sprawy.
Dla mnie osobiście każdy zawodnik, który podpisze tam kontrakt jest oficjalnym debilem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
fabioGKM

Ściska ewidentnie, ale on nie rozumie, że my nie pastwimy się tu nad jego klubem tylko wyrażamy swoje zdanie na temat zarządcy, który jak pokazuje czas ciągnie ten klub na dno.
I pewnego dnia będą ślepo pisać znowu, że Zbychu drugi raz posłał ich klub na zieloną trawkę, kiedy centrala powiesi na bramie przy Hetmańskiej kłódkę i zabierze klucze do Warszawy...
Bez wątpienia według takich ludzi będzie to wina GKM-u i jego kibiców, czyli Twoja, moja...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
lewy82

No niestety...tacy zaślepieni głupcy jak on i kilku jeszcze jego pokroju delikwentów tego nie widzą,że koleś robi sobie z zawodników i wszystkich kibiców zwykłe jaja kłamiąc co gębę otworzy...jestem pewien,że to nie koniec cyrku... otworzą się co niektórym oczy,ale będzie już za późno...Łabudzki przy tym typie to był pikuś...ten ma dopiero tupet...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
fabioGKM

Nie będę nawet tego komentował bo jak pokazuje czas niczego nie rozumiesz i kilku innych osobników z Twojego miasta również...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
lewy82

nic dodać nic ująć...dodałbym tylko jedno słowo..gołodupiec który puści Stal Rzeszów z torbami...za 2 max 3 lata przy Hetmańskiej będą mogli oglądać wyścigi koni albo psów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
ZKS PDG

W tamtym roku pisaliście, że do końca sezonu nie dojedziemy, teraz już mamy kolejne 2-3 lata. Dziękujemy łackawco.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
niewiasty z castingu

A u was, "zielone stoliczki", za 2 max 3 lata rozbudują cmanatarz i zburzą ten wasz "kurnik" bez porządnego parku maszyn, który od 3 lat nie spełnia norm elipy, i będziecie śmigać w PLŻ2 xD klub bez honoru, który nie potrafił awansować w sportowej walce. Jesteście w elipie tylko dzięki układom Zbysia F.! MASAKRA!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.