Wątek dotyczący artykułu

Stal Rzeszów podebrała im już trzech zawodników. Zrewanżowali się transferem Walaska

Tomasz Jędrzejak, Linus Sundstroem i Ernest Koza. Cała trójka prowadziła zaawansowane rozmowy z TŻ Ostrovią, ale ostatecznie wylądowała w Stali Rzeszów. W Ostrowie nie mają jednak poczucia, że przegrywają na rynku z Ireneuszem Nawrockim.

przeczytaj cały artykuł


tylko asseco mistrz

a jak każdy wpis tu kosztowałby 10groszy to nędzarze piszący tu nic by nie napisali bo szkoda 10 gr ,a nie ocieniali człowieka który w przeciwieństwie do biedaków ma kase i chce coś zrobić.i nie ważne czy mu sie uda bo to jego kasa,a wy biedaki co zapierdzielają za 2000 nie macie prawa tego komentować.wydaj 1milion lub 2 miliony wtedy masz moralne prawo do komentowania ale musiał byś rodzine w jasyr oddać i tak by wam brakło.więc nędzarze zamknąć dziobki i obserwować bo to można za darmo i nie komentować bo was nie stać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaWielka

Kto wydał? bezzębny słup tylko pożyczał kasę. Zresztą, pewnie wirtualne. I tylko takie ćwoki-szczutki jak ty, mogą sie podniecać. Twoi rodzice zarabiają, a nie ty. A żadna praca nie hańbi. Nawet za 2000. Byle uczciwie ją wykonywać. A Irek uczciwy nie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.