Wątek dotyczący artykułu

Stadion, który oczarował żużlowy świat. Toruńskiej Motoarenie stuknęło dziesięć sezonów

Mówisz najpiękniejszy stadion żużlowy na świecie, myślisz - Motoarena w Toruniu. Nie każdy musi się z tym zgadzać, ale stadion noszący imię Mariana Rosego według wielu od 2009 roku nieustannie dzierży ten tytuł. Za nim jubileuszowy dziesiąty sezon.

przeczytaj cały artykuł

jotefiks

Życzyłbym kazdemu klubowi stadionu z zadaszonym torem. Kto wie, może kiedyś się doczekamy. A jeszcze jakby do tego doszły podgrzewane tory na wzór piłkarskich boisk to sezon mógł by być parę miesięcy dłuższy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Jeżeli chodzi o nasz obiekt, to może zacznijmy od parkingu dla samochodów z prawdziwego zdarzenia...to mnie w tej chwili najbardziej irytuje...w drugiej kolejności są nawierzchnia, która czyni go niewidowiskowym i zabierane nakrętki od napojów...dlaczego do qrwy nędzy odkręcają mi colę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

"...zabierane nakrętki od napojów...dlaczego do qrwy nędzy odkręcają mi colę?"
Dlatego, że ciepłą colę należy wygazować :). Witaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Hexe

Z tymi nakrętkami już tak robią chyba wszędzie, trzeba mieć zawsze ze sobą swoją. Też mi się to nie podoba, bo raz , że gazowane się wygazuje a dwa trzeba się skupiać na pilnowaniu napoju, żeby się nie wylał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
KACPER.U.L

Tylko się pojawisz,i papcio glonojad poruszenie w gołębniku robi:)Pan Łapka nie zdąży zaciągnąć się tylną częścią ciała samca Alfa.Zwolnij,daj jemu szansę:)Jakieś ziarenka rzucasz?Kulki Kreta?Jak często,i w ilu ilościach?:)Papcio nawet na zakupach w sklepach Pepco w poszukiwaniu nowych garsonek,i gaci z klinem nie robi takiego bałaganu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Bawarczyk

Z tym dachem, to troche niewypal !
5-7 % dachu nie zabezpiecza nawierzchni toru !!!!!
Efekt - 93 % nie jest wazne , gdy mocna ulewa zawisie nad Toruniem!
Troche wstyd i nieudacznictwo architektoniczne, a i odbior MA nieprofesjonalny!
Poza tym, super obiekt !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.