Wątek dotyczący statusu użytkownika

ֆzαкαlucћ jcnm

Potterowi puściły nerwy i mnie zablokował....czyżby nerwy puściły?? ;D
Pousuwał moje wpisy, bo mu się argumenty skończyły, a sam bidok zaczął politykować hehe

.-night.

multikonciara z pod tarnowa, ktora matce nosi wode na herbate ze studni a udaje zone TONY HALIKA tyle podrozuje xd
jej podroze to GOOGLE MAPS 3d
co utworzy nowe multi to wpada.
pozniej schemat jest ciagle ten sam jak wpadnie
USUWAM KONTO
NIE PASUJE TUTAJ
NIE BEDE JUZ PISALA
ZEGNAJCIE
itd..
TERAZ ma mulit
-_-

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|21)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Harry nie daj się wciągnąć w tę "tematykę". Uparli się że za wszystkimi kontami "z Tarnowa" kryje się jedna osoba - Margit. I na tym "jadą", czy to kogo obchodzi czy nie. Obchodzi to kogo?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

A ok, dwie? Czyli to Twoja wersja. Ja cytowałem "filozofię" Nighta, który wszystkie konta przypisuje jednej osobie - Margit.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom.

No dwie to już musiałby zmienić wszystkie swoje statusy z ostatniego roku gdzie ma wersję o jednej osobie i wylicza jej "multikonta". Whatever, miłej resztki niedzielnej ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Harry.

Właśnie miałem pisać, że kompletnie nie wiem, o kogo/o co chodzi. Zapytałem o to złotko, tak jakbym zapytał (gdybym nie wiedział), kto to jest Złotnik, Wandalowa czy Robaczek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

Tak jak pisałem, to człowiek, którego 90% postów polega na jakichś przepychankach o kontach, multikontach itd o które posądza 90% użytkowników działu żużlowego. Co chwila tam uwaźa, że ktoś jest "zaorany", "zdemaskowany" itd. Najlepiej się w to nie babrać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Harry.

Wiesz, że jestem tylko na dziale TENIS i przepychanki z innych działów są mi tak obce, jak życie na np. Jowiszu czy Saturnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.