Wątek dotyczący artykułu

Stadion, który oczarował żużlowy świat. Toruńskiej Motoarenie stuknęło dziesięć sezonów

Mówisz najpiękniejszy stadion żużlowy na świecie, myślisz - Motoarena w Toruniu. Nie każdy musi się z tym zgadzać, ale stadion noszący imię Mariana Rosego według wielu od 2009 roku nieustannie dzierży ten tytuł. Za nim jubileuszowy dziesiąty sezon.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

Moto arena ładny obiekt .Jak się czyta ma niedociągnięcia .Inwestor w czasie gwarancji powinien zgłosić do wykonawcy aby usterki zlikwidować .Jak by nie było troszkę kasy to kosztowało.Nie każdego stać jest na taki obiekt.Byłem kilka razy na meczu w Toruniu .Lepiej się czułem jak Warszawie na Narodowym .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
sympatyk żu-żla

Dokładnie się tym usterkom nie przyglądałem będąc jedynie na meczu.Później odwiedziłem rodzinkę parę godzin zeszło,Może i masz słuszność to co napisałeś w poście.Nie zaprzeczam . Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.