Dyskusja

RaFanka

przejdź na stronę użytkownika

RaFanka

Dziękuję!!! I takie mam życzenie, żebyśmy się tu nie kłócili niepotrzebnie i pięknie typowali! Bo my przecież jesteśmy fajni!!! :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

Mam nadzieję, że w tym mroźnym styczniu nie urodziłaś się gdzieś w zasypanym śniegiem schronisku narciarskim :D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Z tego co wiem z opowiadań, to nie była zima stulecia. Ale coś jest na rzeczy, bo kocham śnieg, zimę i schroniska! A od tego weekendu także biegówki! Okazałam się naturalnym talentem, bez szans na karierę sportową ;-) ;-) ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

Uważaj na trzymetrowe zaspy śnieżne, bo cóż byśmy tu zrobili bez Ciebie na tym forum? :D
---> do zaś, muszę się wylogować, luknąłem jeszcze krótko smartem na Caro i dobrze jej idzie, a więc typ a chyba wejdzie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.