Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: klapa. Wisła przegrała z Bjerringbro i jest pod ścianą

To nie tak miało wyglądać. Orlen Wisła Płock jedną nogą poza Ligą Mistrzów. Na swoim parkiecie przegrała 22:26 z Bjerringbro-Silkeborg i szanse na awans do najlepszej szesnastki są niewielkie.

przeczytaj cały artykuł

kuba859

W końcówce Duńczycy wyciągnęli do Wisły rękę. 4 bramki są jeszcze do odrobienia, ale tutaj mogło być spokojnie -7 i wtedy by było zabawnie.
Sulić jest bardzo doświadczony i często sprytnie fauluje, albo udaje że był faulowany. Jest boiskowym cwaniakiem. Dziś uszło mu na sucho coś bardzo poważnego. To co zrobił w 53 minucie (uderzenie pięścią w brzuch przeciwnika, cios bokserski, bez piłki, bez walki, ot tak z frustracji) to kryminał. Mam nadzieję, że sprawa zostanie zgłoszona do EHF i Sulic LM będzie oglądać z domu do końca sezonu bo ciężko zrozumieć takie zachowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cezarWP

4 bramki do odrobienia ? Mnie się wydaje, że to bez różnicy czy Wisła jedzie do Danii z bagażem 4, czy 40 bramek. Efekt końcowy będzie identyczny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.