Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Indian Wells 2019 (Sezonowy Typerek WTA - Edycja 18/19)

Pao

Zapraszam na Typer IW 2019!!! :)Witam serdecznie wszystkich i zapraszam na piąty etap Sezonowego Typerka WTA Edycja 18/19, czyli TYPER INDIAN WELLS 2019 :) Turniej startuje 4-go marca (dwudniowe kwalifikacje), natomiast my zaczynamy zabawę od środy, 6-go marca, kiedy to rusza turniej główny. Pierwsze (…)

przeczytaj cały artykuł

Pao

Wiem że już wszyscy się rozeszli dawno, ale muszę przemówić... Na koniec, jako prowadzący chciałbym raz jeszcze pogratulować zwycięzcom, i podziękować wszystkim uczestnikom tego etapu, bo bez uczestników to nic by nie było :P
Dzięki za poświęcony czas, za wyrozumiałość, za to że znosiliście moje prowadzenie przez te niemal dwa tygodnie turnieju, za staranne i w większości punktualne oddawanie typów, (spóźnialskim też oczywiście dziękuję :P) za pomoc przy podliczaniu i aktualizowaniu tabel (tutaj szczególnie Ra i Tom), Supervisorowi oczywiście jak zawsze za sprawny nadzór :D Kibicom oczywiście także dziękuję! Dziękuję też za zachowanie postawy fair play, za czujne oko, wyłapywanie i poprawianie moich błędów (Drwall - szacun), gdyż jak wiadomo nieomylny nie jestem :P Dzięki za obecność, mam nadzieję że atmosfera była okej i że dobrze się bawiliście tutaj na blogu przez czas trwania etapu no i cóż, zapraszam już wszystkich na kolejny, do Marty, która na pewno dotrzyma wszelkich starań aby Miami 2019 było równie udane. Dobrej nocy i do napisania na Miami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

Dzięki Pao za ogrom pracy i perfekcyjne prowadzenie turnieju, co zapewniało wszystkim uczestnikom dobrą zabawę w miłej atmosferze :)
> Brawa dla Pottera, objął prowadzenie po 1 szablonie, stracił na rzecz Toma (też brawo!), odzyskał po QF i utrzymał do końca :)
> Brawa dla El Jogina, zasiadł w pozycji lotosu na tronie RO ;)
Dziękuję wszystkim za piękną rywalizację w duchu fair play :)))
Wszystkim życzę równie dobrej zabawy w Miami, liderom utrzymania formy, a tym którym się nie powiodło - udanego rewanżu :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L.

Dzięki za poświęcony czas, za wyrozumiałość, za to że znosiliście moje prowadzenie przez te niemal dwa tygodnie turnieju

Jasnie Pan jaki Skromnisiñski xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.