Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Indian Wells 2019 (Sezonowy Typerek WTA - Edycja 18/19)

Pao

Zapraszam na Typer IW 2019!!! :)Witam serdecznie wszystkich i zapraszam na piąty etap Sezonowego Typerka WTA Edycja 18/19, czyli TYPER INDIAN WELLS 2019 :) Turniej startuje 4-go marca (dwudniowe kwalifikacje), natomiast my zaczynamy zabawę od środy, 6-go marca, kiedy to rusza turniej główny. Pierwsze (…)

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Po małej konsultacji z przyjacielem, doszłam do wniosku, że moje frajerskie typowanie finału to rykoszet piekielnego Vamosa od Ela. Myślę, że nawet mógł Rafalski trochę oberwać. Trzeba się przyjrzeć temu Misiu od Miami, bo może coś być na rzeczy!
;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L.

Co masz dokładnie na myśli? Pytam, by potem lepiej pisać zaklęcia, żeby właśnie nikt nie dostał rykoszetem..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L.

1. Przeekleeete vamosy byly po rozpoczeciu meczu kobiet.
2. Ty nie moglas oberwac (patrz, punkt pierwszy).
3. Rafalski nie mogl oberwac (patrz: punkt pierwszy).
4. Ktoremu Misiu bedziesz sie przygladac w Miami?
5. Czemu frajerskie typowanie? Tylko jeden mecz, woz albo przewoz. Frajeeerskie to byly polfinaly (moje i Twoje, bo zatypowalismy identycznie koslawo).

| Odpowiedz
blokuj
L.

Vamosy (te przeeekleete) byly dla Roga. A dla Ciebie byly kciuki (bo jak Tom wyliczył, że przy moim typie wygrasz IW to trzymałem za Ciebie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RaFanka

:-) No to trafiły!
Weź je schowaj na mączkę, bo Timuś już wie, że może wygrywać z topem. A liczył, że pierwszy triumf na glinie! Jeszcze się pomylą, bo Domi też się zadrzewa vamosem.
Jeszcze raz Ci gratuluję!

| Odpowiedz
blokuj
L.

Gratulacje naleza sie Potterowi, nie mi. Ja tylko ciułałem, ciułałem i rzutem na tasme uciułałem. ;)
Na maczke ucze sie nowych zaklec. Na gline powinienem byc gotowy. Moze jeszcze nie MC, ale pozniej juz powinno byc ok ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

miejmy nadzieję że zawita do nas Marta kiedyś, bo robi się pomału późno na puszczenie szablonu, a jutro mecze o 15. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

No to możemy grać od drugiej rundy :P Ja spływam na dziś. Dziś rano podałem jej możliwe pary. Do jutra!

| Odpowiedz
blokuj
L.

Skoro zakaz dram to juz od poczatku roku trzeba sie adorowac. Za co ja zgarne Koste Cukru? "Tajemniczy roku" bedzie Stanzuk, na nic innego nie mam szans :(

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Ale Tobie w generalce!!! Słoneczko moje! :)
Potterkowi też kibicowałam, bo ja mam pojemne serce!
Tylko o siebie nie zadbałam! ;)

| Odpowiedz
blokuj
L.

Kilka na szybko, kilka nie wypalilo (na zmeczeniu i szybko wypowiadane zakleeecia, moze cos pomieszalem). Może na mączke już się ogarnę i wtedy coś pokonuje z czaraaami.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.