Wątek dotyczący artykułu

Przegląd tygodnia oczami kibiców. Karczmarz zawodzi, ale Stal ma skład na play-off

Rezygnacja Pedersena z udziału w memoriale Jancarza i zwycięstwo Startu Gniezno ze Stalą Gorzów - te tematy rozgrzewały najbardziej. - To jest skład na play off. Twierdza Jancarz ponownie będzie niezdobyta - napisał Poznaniak z Gorzowa.

przeczytaj cały artykuł

TomGKM

Aha. Czyli bezpłciowa w dotychczasowych sparingach Stal ma skład na play-off, a GKM, który juniorami zrobił co chciał z tą Stalą już bez entuzjazmu? Sami fachowcy. Wspomnicie moje słowa, że Stal w tym sezonie będzie walczyła o utrzymanie ekstraligowego bytu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADAM gorzowskie DOLINKI

E tam :) Po sparingach z Grudziądzem myślałem nawet o spadku,ale jak zobaczyłem wczorajszy sparing Leszna z GKM i moc Grudziądza to myślę,że medal jest w naszym zasięgu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrus

Chłopie, nie podniecaj się tak tymi sparingami. Pomyśl jaki byłby wynik GKM-u w Gorzowie, gdyby Zmarzlik, Kasprzak, Woźniak i Kildemand jechali po pięć razy? Z czterdziestu byście nie wyszli.
Przyjdzie do Ekstraligi to znowu Grudziądz zero punktów z wyjazdów. Na koniec rozgrywek Stal spokojnie będzie przed Grudziądzem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
TomGKM

Napisałem co myślę. Widzę jednak, że Tobie ciśnienie się podniosło :) Pożyjemy-zobaczymy. Zdrówka życzę i wyluzuj bo się rozchorujesz i na inaugurację nie będziesz mógł się wybrać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Petrus

Jestem wyluzowany i na zdrówko też nie narzekam. Podniecać się wygranym sparingiem to jednak przesada.
Również życzę zdrówka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
TomGKM

Oczywiście, że nie jestem ekspertem. Od 26 lat jestem zwyczajnym kibicem. Nie uważam również, że jestem nieomylny. Tak jak wspomniałem wcześniej. Wyraziłem swoje zdanie. Nie musi wam się to podobać i nie musicie się z nim zgadzać. Jednak jesteś kolejnym kibicem z Gorzowa, który nie przyjmuje słów niezgodnych z waszymi o własnej drużynie. Tak. Uważam tegoroczną drużynę Stali za drużynę, która będzie w tym sezonie walczyła o utrzymanie. Bartek Zmarzlik i tyle w temacie. Kasprzak, Woźniak czy Kildemand to zawodnicy, którzy punktują, ale nie jak liderzy. W poszczególnych meczach jakieś wyskoki będą, ale w ogólnym rozrachunku nie da to walki o play-off tylko walka do końca o utrzymanie. I powiem więcej. Jeżeli Lublin od początku pourywa jakieś punkty w meczach do 6 kolejki to po wzmocnieniu Griszą wcale nie muszą spaść oni jak to wielu wskazuje. Mimo wszystko życzę szczęścia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ADAM gorzowskie DOLINKI

Może i masz rację,ale jak będzie naprawde przekonamy się po sezonie.Narazie nasza (kibiców) wiedza opiera się na kilku sparingach.Liga to całkiem inna bajka.Życzę powodzonka i dużo emocji :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.