Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: PGE VIVE Kielce potwierdziło transfer Doruka Pehlivana

Jeśli ktoś wziął informację o transferze Doruka Pehlivana za primaaprilisowy żart, to po komunikacie PGE VIVE Kielce nie może być wątpliwości. Turek dołączy do mistrzów Polski.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
John_Rambo_

Widzę, że najbardziej martwią sie o skład Vive osoby, które nie są związane z klubem. No chyba, że w związku z brakiem sukcesów swojego macierzystego klubu zostaliście sezonowcami i zaczęliście kibicować jedynej słusznej i potężne drużynie jaką jest ekipa z Kielc, w takim razie szanuje ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
K_i_b_i_c

Nie martwią się, tylko wypowiadają swoją opinię , bo chyba od tego jest forum. Zresztą podobnie jest przy tematach o Wiśle, najwięcej gorzkich żali wylewają kibice ze świętokrzyskiego:)
Co do tematu, naprawdę uważasz, że nie napisałem wcześniej prawdy ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
John_Rambo_

Jeśli Twoim zdaniem nasze rozegranie będzie taki słabe i ogólnie do niczego, to powinieneś skakać teraz z radości. Ale nie zrobisz tego, bo przypomina Ci się od razu to, że mamy Alexa, Lukę, Igora, Branko, Daniela, czy starego ale nadal dobrego jak na polskie realia Lijka.
Uważam, że nie masz racji, bo w Kielcach nikt nie oczekuje, że Turek przyjdzie i z marszu zastąpi Jureckiego, z drugiej strony jaka by nie była ta liga austriacka, to on ma średnia ponad 8 bramek na mecz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
K_i_b_i_c

Boże przebacz.
Po pierwsze pisałem o lewej połówce
Po drugie napisałem, że będzie słabsza niż do tej pory, a nie do niczego.
Zacznij czytać i zrozumieć obiektywnie. Dla Ciebie kazdy kto pisze nie po twojej myśli jest niewiarygodny i wróży Vive klęskę.
Uśmiechnij się, wiosna przyszła

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
John_Rambo_

Ja się mam się z czego cieszyć, bo Vive gra w ćwierćfinale LM, jest za co dziękować Panu, więc moim stanem ducha się nie przejmuj, bo Twój jest mi obojętny ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
John_Rambo_

Widzę, że argumentów i pomysłów brakło to doszukujesz się jakichś pierdół. Na przyszłość już wiem, że szkoda czasu na dyskusję o zerowym poziomie z tobą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
K_i_b_i_c

I znowu jak zdarta płyta. Najpierw przekrecasz to co napisałem, teraz belkoczesz coś o argumentach. Piszesz bzdury, później sam odpowiadasz.
Masz nadzieję zrobić z siebie Szekspira forum??? Wydoroślej i bez odbioru.
Pozdro dla normalnych kibiców z Kielc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
John_Rambo_

Kibice z Kielc to nawet nie biorą Cię na poważnie, ale Pisz sobie co chcesz,
przestaje zwracać na Ciebie uwagę. I nie pozdrawiam, bez odbioru

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jerseyus

Nikt nie twierdzi, że on jest lepszy od Jureckiego i Mamicia, ale istnieje szansa, że im dorówna, a co potem to jeden Bóg wie. Oczywiście masz prawo do swojej opinii, ale złośliwe przekręcanie czyjegoś nazwiska jest baaardzo słabe. Dzieci w szkole jak chcą komuś dokuczyć to właśnie tak robią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.