Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Junior Get Well pokrzywdzony? Wymowny komentarz Bogdanowicza

- Mogę powiedzieć tylko tyle, że to temat do dyskusji w magazynie - stwierdził dyplomatycznie Maksymilian Bogdanowicz na temat jego wykluczenia w meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (53:37).

przeczytaj cały artykuł

ed64

Sędzia Słupski podobnie jak Mejza czasami postanawiają zagwiazdożyć i pokazać że to oni są najważniejsi a nie zawodnicy którzy ryzykują zdrowie.Że to czasami wypacza wyniki sportowe to już dla nich mało ważne.Na pewno Falubaz był lepszy więc nie potrzebna była pomoc Słupskiego bo i tak by wygrali zawody większość sędziów jest nie doszkolona i daje się wciągać w układy mafijne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet_Falubaz

Pomoc ??? Bez przesady, nawet Mirek Kowalik powiedzial ze sluszna decyzja. Bogdanowicz zachowal sie jak cwaniaczek i trener powinien zrobic z nim rozmowe wychowawcza bo nie ladnie mlody zaczyna swoja kariere w Extralidze. Taka prawda.
Krakowiak byl daleko z przodu i jesli ktos sie zna na motoryzacji nigdy by sie nie osmieszyl mowiac ze decyzja byla bledna. Bogdanowicz mial czas zeby sie nie przewrocic tak samo jak mial czas zeby zejsc z toru. Mlody probowal wymusic decyzje na sedzim i za to powinna byc jeszcze zolta kartka to moze by mlody wyciagnal lekcje na przyszlosc.Z jednym sie zgadzam Mejze to najgorszy sedzia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Giekaemowiec

Ło panie .... Ja nie jeździłem na Moto sędzia na żużlowym pewnie też nie nie wiem jak ty ale nie nam oceniać czy miał czas czy nie ... Czas reakcji by ogarnąć czy coś złego się dzieje z jadącym z przodu to indywidualna sprawa... Greg może by ogarnął temat z doświadczenia i refleksu ale jakby on się nie przewrócił to nie oznacza że inni też by dali radę się utrzymać... Więc nie ma znaczenia czy mógł czy nie mógł ... Junior Falubazu był niedaleko przed nim i spowodował niebezpieczna sytuację ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Stelmet_Falubaz

Czyli znacie sie na zuzlu bardziej niz np sedzia i Mirek Kowalik ahahahaha. Kibice Klubu ktory uciekl z Finalu Ligi i przekupil zawodnikow z Gdanska zeby sie utrzymac maja czelnosc pisac o kupionym meczu ahahahah
Wy trolunskie hipokryty made my day XDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Giekaemowiec

Widzisz mój nick i piszesz że jestem z Torunia nieźle :) Ja już nie wspomnę że powinieneś do szkoły się cofnąć ... Tam uczyli czytania ze zrozumieniem ale nie ma sprawy.... Powtórzę to jeszcze raz ... Nikt na żużlu nie zna się bardziej jak zawodnik a szczególnie ten siedzący na motorze :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.