Wątek dotyczący artykułu

Strajk nauczycieli. Kowalczyk, Lewandowski, Stoch w szkołach sportu i życia

- Mam przesłanie z dzieciństwa: nie być nauczycielem, bo to marna robota - uważa Justyna Kowalczyk, której mama była polonistką. Z kolei rodzice Roberta Lewandowskiego uczyli WF-u. Dzięki nauczycielom zaczął skakać Kamil Stoch.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Wynagrodzenie nauczycieli? Skandaliczne. Forma protestu? Skandaliczna. Oto do jakich patologii prowadzi socjalizm.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Kasyx

Jerry, od zawsze jesteś moją wyrocznią, jeśli chodzi o polską ligę.
Jaka forma protestu w tym przypadku, byłaby odpowiednią?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Dziękuję za miłe słowo. Co do formy protestu - na pewno nie taka, w której najbardziej cierpią dzieci, a system edukacyjny w całym kraju jest sparaliżowany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Kasyx

Zdaje sobie sprawę, że forma protestu zawsze w kogoś uderza.
Ale przecież nie będą prowadzić strajku głodowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce

Dolicz do tego wszystkie dodatki np. za wychowawstwo, za nadgodziny, trzynastkę, za urlop, itp. i wyjdzie 5 tysięcy. Tak jak napisałem taka kwota dla jednych będzie wysoka, dla innych niska. Jest jeszcze kwestia za jaką pracę Bo nauczycieli w szkołach jest multum i niektórzy ciężko pracują, inni nic nie robią, się obijają i nic nie potrafią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.