Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

W niedzielę pisaliśmy, że kibice Motoru Lublin nie zostali wpuszczeni na stadion Stali Gorzów podczas piątkowego meczu. Jak się okazało, całe zamieszanie wywiązało się przez błąd ludzki.

przeczytaj cały artykuł

D-W-R

Kogo poprawić? Jak poprawić? Teraz już wiemy, że Stal nie miała świadomości o tym, że przyjeżdża taka grupa z transparentem. Jedyną winą Stali było to, że nie nagięli przepisów. Może po 6 biegu już nie było nikogo trzeźwego, kto mógł podjąć taką decyzję? ;) Też wolałbym żeby wpuszczono Waszych kibiców, za dużo już było negatywnych emocji w tym meczu. Ani ślepy sędzia ani ta "afera" z kibicami nie jest winą klubu, a i tak to Stal obrywa wizerunkowo. Sam kiedyś organizowałem zamknięte imprezy, wierz mi że nikt rozsądny nie podejmuje takich decyzji ad hoc, w trakcie meczu, nie znając do końca sytuacji i widząc grupkę awanturujących się kibiców. To że się awanturowali, po takim dystansie i spóźnieniu na mecz, wcale mnie nie dziwi. Ale wyobrażam sobie co mógł pomyśleć ktoś, kto miałby podjąć taką decyzję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
rad

Nie jestem przekonany, czy nie miała świadomości.
Domena i poczta klubu jest utrzymywana na serwerach dużego polskiego providera na ho.
Brak zwrotki o nieistniejącym adresacie świadczyłby o włączonej usłudze catch-all - jest to przekierowanie maili wysłanych na nieistniejący adres w domenie na konto główne, czyli wiadomość teoretycznie była dostarczona.
Częstą i bardzo rozsądną praktyką jest ustawienie takiego przekierowania na główny adres kontaktowy właściciela domeny (w tym przypadku byłoby to: biuro@... )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.