Wątek dotyczący artykułu

Zaskoczenie w Ostrowie. Do szkółki żużlowej zgłasza się więcej dziewczyn niż chłopaków

- W ostatnim czasie obserwuję, że do szkółki żużlowej zgłasza się więcej dziewczyn niż chłopców. To chyba ewenement w skali kraju – mówi Mariusz Staszewski, trener szkółki w Ostrowie. Klub szuka kandydatów na żużlowców, najlepiej w wieku 12 lat.

przeczytaj cały artykuł

Sellex

..... Chłopaki to teraz takie pixdaki , więc trudno się dziwić.Waskie gacie,krem na klacie, zwolnienie z wuefu i najlepiej wieczne wakacje... Całokształt blady.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marcin1ja1

Coraz więcej chłopaków chodzi w rurkach a coraz więcej dziewczyn chodzi w normalnych spodniach. Taki rurkowiec jak od najmłodszych lat ma ściśnięte jajka to później nie ma co się dziwić, że w dorosłym życiu tych jajek brakuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

Ale on ma trochę racji niestety. Nieważne jak kto się ubiera. Ale dziewczyny mam wrażenia naprawdę mają więcej jaj od swoich rówieśników. Małolaciki teraz wychuchane prawie każdy z alergią i coś im ewidentnie w rozwoju przeszkadza..może komputer.

,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Lukim81Pomorskie-Śląskie

A to się zaczyna od lat najmłodszych, za mego pokolenia trzepak podwórko, teraz komputery smartfony i powoli rośnie pokolenie grubasów. Niestety nie ćwiczą odpowiednio, nadmiernie. Rodzi się lenistwo. Aktywnie spędziać czas podczas zabawy, a tu na wszystko nagle alergie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
marcin1ja1

Ze wzrostem większym niż u Dobruckiego ciężko byłoby jeździć na żużlu. Ale taki rurkowiec, weganin byłby w sam raz. Ledwo 50kg wagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ADAM gorzowskie DOLINKI

Ech szkoda gadać Rafał.Czasy Szczakiela,Jancarza ,Plecha już nie wrócą.Wtedy na żużel zapisywali się twardziele.Dzisiaj niestety jak nie masz bogatego tatusia to możesz zapomnieć o karierze,mimo że masz talent.Dlatego powoli dziewczyny opanowują ten sport.Tak mi się wydaje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.