Wątek dotyczący artykułu

Vuko Borozan jedną nogą poza Vardarem Skopje. FC Barca Lassa czeka

Wszystko wskazuje na to, że Vuko Borozan od sezonu 2019/20 zagra w FC Barca Lassa. Czarnogórzec z Vardaru Skopje wkrótce powinien przejść testy medyczne w nowym klubie.

przeczytaj cały artykuł

jerseyus

Daj spokój. Borozan byłby pewnie kolejnym przypadkiem zawodnika, który ledwo by się rozejrzał po Kielcach, a już tęsknym okiem spoglądałby w kierunku Barcelony i Paryża, więc może po prostu niech od razu tam idzie. Kielce potrzebują zawodników, dla których pobyt w klubie będzie czymś ważnym, nawet jeśli oznaczać to będzie mniejszą ilość "gwiazd". A Borozan nie dość, że z zadatkami na gwiazdora , to w dodatku już naruszony przez kontuzje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
jerseyus

A czy ja napisałem, że odszedł chociaż jeden? Czy może napisałem o spoglądaniu? Gratuluję wnikliwej oceny sytuacji w Paryżu. W ogóle to zauważyłem, że takie wnikliwe analizy zamieszczasz już prawie pod każdym tematem. Ostatnio mignąłeś mi nawet w lodówce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.