Wątek dotyczący artykułu

Vuko Borozan jedną nogą poza Vardarem Skopje. FC Barca Lassa czeka

Wszystko wskazuje na to, że Vuko Borozan od sezonu 2019/20 zagra w FC Barca Lassa. Czarnogórzec z Vardaru Skopje wkrótce powinien przejść testy medyczne w nowym klubie.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
John_Rambo_

Żebyś się nie zdziwił, jak nagle wyjdzie bomba transferowa o treści "Borozan w Kielcach". Wtedy znowu się zaszyjesz w swojej dziurze na tydzień i będziesz milczał z zazdrości. Poza tym nie ośmieszaj się już tym "we" Vive.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Usunąłeś swój komentarz skierowany do mnie, ale na szczęście zdążyłem go przeczytać. Widzisz, bardzo nie lubię jak ktoś wkłada mi w usta coś czego nie powiedziałem, a właśnie tak wyglądała Twoja odpowiedź na mój komentarz skierowany do zupełnie innego użytkownika. Komentuj sobie ile chcesz, ale jeśli komuś odpisujesz to rób to chociaż z sensem.
Jeśli chodzi o moje "jakieś" rankingi to staram się pisać o nich jak najmniej. Często robię to informacyjnie, bo kilka osób jest nimi zainteresowanych. Na pewno nie piszę o nich ciągle, a Tobie nawet to przeszkadza. Zresztą, napiszę Ci tak jak Ty mnie - przecież ja nikomu nie każę wchodzić na mojego bloga z rankingami. Nie podoba się to nie czytasz i tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
John_Rambo_

Usunąłem, bo mam już dość dyskusji z Tobą i innymi niektórymi typkami, którzy strzelają z ucha jak tylko prawdę przeczytają, zresztą sam zacząłes jakieś przytyki o ilości moich wpisów, a nie wiem co Ci do tego. A do ust Ci nic nie wkładalem i nie będę wkładał, bo hetero jestem - więc wybacz. Mam Twoje rankingi gdzieś, sam pierwszy odpaliles działa w moim kierunku, więc nie będę na to obojętny.

| Odpowiedz
blokuj
jerseyus

Licz się kolego ze słowami. Nigdy na nikogo nie doniosłem, więc nie stawiaj mnie w jednym rzędzie z kapusiami, ok? Komentarze usunąłeś, bo to Ty przeczytałeś w końcu prawdę. Zauważyłem, że to raczej "niektóre typki" mają już dość dyskusji z Tobą. Ja omijałem Ciebie i Twoje komentarze szerokim łukiem, ale w końcu i mnie musiałeś zaczepić, więc Ci odpowiedziałem. Widzisz, moje rankingi są dla ludzi, którzy chcą się czegoś ciekawego dowiedzieć, więc nie dla Ciebie, bo Ty w temacie piłki ręcznej jesteś wszystkowiedzący. Na koniec powiem Ci, że tekst o hetero na poziomie najgorszych tutejszych trolli. A teraz daj mi minusika, bo chyba lubisz to robić.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
John_Rambo_

Właściwie to nic nie napisałem, bo znów komentarz usunięty, i żeby znów nie było, to Broń Boże nie oskarżam o to Ciebie, zresztą i tak mi już obojętne. Dobra, szkoda czasu. Pozdro i bez spiny.

| Odpowiedz
blokuj
jerseyus

Myślałem, że sam go usunąłeś. Akurat usuwania komentarzy nie pochwalam. Jeśli ktoś Ci to robi, to musiałeś mu zaleźć za skórę bardziej niż mnie :)) Nara.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.