Dyskusja

You know who i am

A ja jednak myślę że ten wynik w ogóle go nie przejął, dla mnie to nie jest jakiś kibic Jagiellonii, za każdym razem udowadnia że wyniki i mecze Legii są dla niego najważniejsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You know who i am

Było na początku jak był na Yogim, dostał bana na Yogim to napisał na szajbusie że przezemnie dostał bana na Yogim i że jestem kapusiem, potem na Yogim napisał że mógł mnie podać do sądu jak twierdziłem na screenach że on to JagaFan, czyli przyznał się że jest Bolkiem bo tylko na niego miałem dowód

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stachu76

Wiesz, ja tak Ręczną to się słabo interesuję, wiadomo że jak nasi wygrywają to jest ok, jednakże ja bym obstawiał że wygrają u nich, dwoma punktami:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
You know who i am

Ja też bym chciał :) Bo emocje będą niesamowite, a dlaczego? Bo finały w Niemczech to święto piłki ręcznej, wtedy wszyscy w tym żyją, pamiętam ostatni finał LM Kielce vs Veszprem to było coś co pamięta się na całe życie, 15 min do końca a przeciwnicy maja 9 punktów przewagi, nie do odrobienia.. A co się stało? Nasi to zrobili i w karnych wygrali i stali się najlepszą drużyna w Europie, jeśli ktoś mało się interesuje piłka ręczna, polecam ten mecz to się zainteresuje każda osoba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.