Wątek dotyczący artykułu

Puchar Polski: Wisła znów zawiodła w końcówce. Jedenaste trofeum z rzędu dla PGE VIVE!

Puchar Polski znów nie dla szczypiornistów Orlenu Wisły Płock. Nafciarze postawili niezwykle trudne warunki graczom PGE VIVE, ale szesnasty tytuł (a jedenasty z rzędu) powędrował na konto kielczan (26:25).

przeczytaj cały artykuł


kck

Jeśli Wisła chce wygrać MP to w tym roku, w następnym Iskra będzie silniejsza. Na każdą pozycję z rozegrania będzie po 3 zawodników, jeden Cindric będzie zastąpiony przez 2 środkowych rozgrywających. Teraz jak Luka ma gorszy fragment meczu to nie ma go kto zastąpić, nie liczę Alexa. Może w końcu bramka przestanie być tak chimeryczna jak teraz.
Kulesz będzie miał więcej doświadczenia, a co za tym idzie będzie po prostu lepszym zawodnikiem(w obronie powinien się wyrobić). Pehlivan na środku obrony gorzej od Mamicia raczej nie zagra, po Mariuszu widać, że coraz ciężej mu się broni na poziomie europejskim, nie zawsze zdąża w obronie.
Może nam brakować obrońcy na środku, no cóż Barcelona podebrała wyśmienitego obrońcę z Picku a zawodnika na podobnym poziomie nie widzę na rynku.
Transfery Wisły jak do tej pory nie zapełniły luk po zawodnikach, którzy odchodzą po tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kck

Fabregas i Petrus to dla mnie 30-35% wartości Barcelony, do tego Perez de Vargas i masz receptę na najlepszą obronę w LM. Nigdy nie przekonywał mnie Schuh, uważałem, że jest to zawodnik, którego łatwo można wykluczyć na 2 minuty, szczególnie jak bronił na 2. Petrus to bardziej typ szybkiego, sprawnego obrońcy, który potrafi szybko obejść obrotowego. Schuh miał zawsze duże problem z niskimi, szybkimi rozgrywającymi, dobrze grającymi na zwodzie. Z takimi rozgrywającymi nasza obrona ma największe problemy, Lekai lub Mahe potrafili ją dość łatwo objeżdżać. W Ciudad Real Talant miał Didier Dinarta, któy budową nie przypomina Schuha, a w obronie 5-1 czy 6-0 sprawdzał się znakomicie. Można zobaczyć na filmikach na youtube'ie jak dynamicznie potrafił bronić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.