Wątek dotyczący artykułu

ATP Rzym: rzucił krzesłem na kort i został zdyskwalifikowany. Kolejny skandal z Nickiem Kyrgiosem

Nick Kyrgios w skandaliczny sposób zakończył występ w zawodach ATP World Tour Masters 1000 w Rzymie. Sędzia zdyskwalifikował Australijczyka, po tym jak tenisista rzucił krzesłem na kort.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Starigniter

W sumie to nie wiem po co napisałem ten komentarz. Chciałem jakoś wyrazić swoją opinię, ale ogóle beznsens wyszedł.
Chyba w ogóle wspomniana trójka nie powinna podejmować tego tematu.
Jakiś czas temu napisałem, że Nick to talent, ale ma śmietnik w głowie, przez co nie wygra szlema. A teraz taka sytuacja, że wczoraj się ten podcast pojawił, a dzisiaj znowu cyrk. Tak słabo to chyba jeszcze nie było.
Ale za to geniusz tym komentarzem rozśmieszył mnie i to nieźle "Prawdziwy fan Rożera. Rzucił krzesłem, gdy usłyszał jak publiczność oklaskuje spektakularne zagrania króla Novaka Djokovicia" ^^
Marlowe volume 5?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanatyk

też się uśmiałem :) idealnie trafione w punkt z tym fanem Rogera.
Ja właśnie pisałem o tym wcześniej żeby wspomniana 3 całkowicie zignorowała jegomościa, zaboli go bardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Starigniter

Jeszcze był chyba kiedyś Siłowo Grający Kabotyn, więc teraz wersja #5, zgadłem!
I jakie dwie wygrane Rogera dzisiaj! Tak, dzisiaj!
Andy Murray został dzisiaj uhonorowany. Tylko nie wiem jak się tłumaczy "knighted" na nasze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.