Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska: Tak nie powinno być

- Było mi przykro. Chodziło prawdopodobnie o poglądy polityczne mojego ojca, a tak nie powinno być - tak Agnieszka Radwańska oceniła decyzję o nieprzyznaniu jej miana honorowej obywatelki miasta Krakowa.

przeczytaj cały artykuł

sekup

Czy ty Potter jesteś normalny czy ty nie jesteś normalny? Czy nie przechodzisz czasem jakiegoś kryzysu autorytetów, wszak prezydent Duda jest właśnie prezydentem twoich marzeń, szyty na miarę twoich antywartości, wszak nie kto inny tylko własnie on deklaruje się jako katolik więc stanął by na czele procesji Bożego Ciała a jednocześnie zapala chnukowe świece w oknach pałacu. Czy to nie jest więc twój prezydent? Katolickie obrządki pomieszane z satanistycznymi czyż to nie jest najbardziej właściwy człowiek na nowe czasy? Napewno stanął by także na czele parady równości wszak ma inicjatywę ustawodawczą ale czy z niej korzysta? Czy skierował do sejmu projekt zakazujący tych satanistycznych praktyk w katolickim kraju? Czy przeciwdziała próbom homoseksualnego indoktrynowania kilkuletnich dzieci? Przecież wszystko wolno, bezkarnie robita co chceta, co cię więc przeraża? Że nie widzisz jeszcze na ulicach polskich miast policji szariatowej napadającej na polskie dziewczęta chodzące w mini? Wolno z plackiem, wesele dwa dni i nie od razu Kraków zbudowano...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Allez

Wazne, KTO jest pod tym czcigodnym tytulem

Prezydent Steinmeier osłupial,
publicznosc nie dowierzala.
Mnie - jako Polakowi - bylo ogromnie wstyd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Prezydent moze zaszczycic swoja osoba,
o ile swoja osoba nie uchybia zaszczytowi,
jaki nosi.

wizyta w Niemczech (z prezydentem Steinmeiera) byla kompromitacja
ta na ktora czekal z utesknieniem trzy lata - w Stanach
jeszcze wieksza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Robertzg

Rozumiem, że dla ciebie autorytetem jest Wałęsa vel Bolek, intelektualista, Kwaśniewski, niepełne wyższe, pijak, skorumpowany, Komorowski- mgr historii, tempak, obrońca PRLowskich WSI...Jak ty tych typów wogóle możesz porównywać do Dudy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Allez

Aga ma 30 lat, przed nia jeszcze cale zycie
Tylko na korcie zarobila prawie 30 mln dolarow.
Wszystkiego nie da sie przejesc ani przeszastac,
(ona zreszta jako prawdziwa krakuska nie ma takiego zamiaru :)
Bedzie jeszcze mogla sie wykazac . Wielokrotnie.
Nie znamy jej pomyslu na zycie
ale ja mysle, ze bedzie to cos pozytecznego.
Tak jak robili to honorowi obywatele Krakowa,
(tacy jak Jozef Dietl, Wladyslaw Zelenski, Jan Matejko, Stanislaw Lem...)
ktorzy sluzyli miastu calym swoim zyciem .
CALYM ZYCIEM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
margota

Owszem Ci ludzie służyli miastu lecz jeśli chodzi o zasługi i/lub czysty marketing to niestety Aga przerosła ich jakieś 5 lat temu. Może Ci się to nie podobać, ale żyjemy w czasach cyfrowego szaleństwa, a oni nie.
PS
Po co ciągle wymieniać ile zarobiła ? Mnie to tylko cieszy, że opłaciła jej się cięzka praca. Jaki ma pomysł na życie ? Może się dowiemy, a może nie. Niech Agnieszce się wiedzie w życiu :))
Miłego :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Allez

1. Krakow nie zyskal na turystyce "...bo Radwanska".
Sorry ale Radwanska to nie papiez. Nikt tu dla niej specjalnie nie przyjezdza.
2.
Zadnego z wymienionych przez mnie ludzi Aga nie przerosla.
Czy znajomosc gry forhendem i bekhendem jest wazniejsza
niz dorobek calego zycia juz uhonorowanych ludzi ?
Czy jej tytuly turniejowe przyniosly miastu wiecej
niz naprawde wielkie osiagniecia innych Krakusow jak
- literackie (Mrozek, Milosz, Szymborska, Lem)
w sztuce (Matejko, Penderecki)
czy w nauce (profesorowie Majer, Strozewski, Turowski ...)
Czy przynioslo wieksze korzysci niz wieloletnie ofiarne sluzenie wspolobywatelom
(jak prezydent Dietl czy lekarze - prof. Dziatkowiak i prof. Skalski,
a ci wlasnie zostali teraz wybrani).
Tam sa ludzie, ktorzy na ten tytul zasluzyli calym zyciem.
Sorry
ale Aga ma jeszcze wiele czasu,
by wykazac sie dla Krakowa.
-
3.
Draznia cie wzmianki o pieniadzach? A dlaczego?
Pieniadze , podobnie jak wyrobione nazwisko (marka) to wielka moc sprawcza
To srodek do celu
(o ile ktos chce cos zrobić).
Aga zarobila na tenisie ogromne pieniadze i slawe. I bardzo dobrze.
Gratuluje, nie zazdroszcze.
Ale naprawde okresli ja to, co z tym zrobi
- i czy zrobi cos dla Krakowa,
czy zrobi cos dla innych.
Ona ma teraz czas, ma sily (mlodosc), ma pieniadze i swiatowa marke.
Ma mozliwosci.
A ja mam nadzieje, ze ma jakis pomysl, by to wszystko
SPOZYTKOWAC.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Patryk Rudzki

Specjalnie przyjechałem na Puchar Federacji bo Aga grała. Zapłaciłem za hotel, jadłem w knajpach, więc polemizowałbym, że Kraków nie skorzystał... Chyba, że byłem jedyny a pieniądz śmierdzi..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Allez

Czy na tyle skorzystal,
by nadac Agnieszce honorowe obywatelstwo?
Koncerty Grupy po Buda
(nie mowiac o np Pearl Jam)
sciagaly rownie liczna publicznosc
a honorowego obywatelstwa nie dostali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Patryk Rudzki

Z miasta Szymborskiej a zaczyna zdanie od sorry. Napisałem, że specjalnie dla Agi przyjechałem do Krakowa, ale nikt przecież tego nie czyni... Hmmm przydałaby się lekcja logiki i czytania ze zrozumieniem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.