Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska dziękuje kibicom po swoim benefisie. "Mam najlepszych fanów na świecie"

We wtorek odbył się benefis Agnieszki Radwańskiej, na którym nie zabrakło gwiazd, ale i kibiców. Tenisistka podziękowała swoim fanom, których uznała za najlepszych na świecie.

przeczytaj cały artykuł

krnąbrny drwall

@Redakcja WPSF
...
Od 16.05. nie działają najistotniejsze dla forumowej społeczności funkcje portalu:
> zablokowaliście tablice użytkowników
> zablokowaliście "Społeczność" (wgląd w blogi, statusy)
> zablokowaliście funkcję "pokaż więcej" w kokpicie (widoczna tylko 1 strona)
> zablokowaliście możliwość odpowiedzi na blogach...
...
Działania te zupełnie zmieniają profil portalu WPSF i już spowodowały odejście wielu stałych uczestników forum, a prawdziwym skandalem jest brak jakiejkolwiek informacji nt. przyczyn wprowadzonych znienacka zmian.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Zastanawia mnie tylko jedno: po co oferują wciąż jeszcze zakładanie tutaj kont, skoro najwyraźniej polityka portalu skierowana jest na ograniczenie aktywności userów i kto wie czy w końcu likwidację części z komentarzami. Portal tylko dla redaktorów? Na to wygląda... Zajrzałem krótko na piłkarski blog Szakiego, wystraszony zapowiedziami Marty, że też już też ma pomału dość tego portalu: a tam to samo co u nas: usuwanie przez moderację TABELEK Z WYNIKAMI... Komu przeszkadza TABELKA Z WYNIKAMI NA BLOGU??? :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Kri100

Miarą upadku są wszystkie "artykuły" Rafała Mielinowskiego o laluniach.
A komentarze usuwane sa często bez żadnego powodu, jakby kompletnie na oślep.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.