Wątek dotyczący artykułu

Novak Djoković ostro trenuje przed meczem z Hubertem Hurkaczem. Serb zniszczył podłogę na siłowni

Novak Djoković nie oszczędzał się na rozgrzewce i w efekcie zrobił sporą dziurę w drewnianej podłodze na siłowni. Za szkody już przeprosił organizatorów Roland Garros.

przeczytaj cały artykuł

krnąbrny drwall

@Redakcja WPSF
>>>
Od 16.05.2019 nie działają najistotniejsze dla forumowej społeczności funkcje portalu:
> zablokowaliście tablice użytkowników
> zablokowaliście "Społeczność" (wgląd w blogi, statusy)
> zablokowaliście funkcję "Odpowiedz" na blogach
> zablokowaliście wstawianie zdjęć do galerii i do blogów
> zablokowaliście funkcję "pokaż więcej" w kokpicie i na profilu (widoczna tylko 1 strona)
>>>>>>>>>>>>>>>oraz w zakładce "Kibice" (widać aktywność tylko z ostatnich kilku minut)...
...itd.
Wprowadzone znienacka blokady zmieniają radykalnie profil portalu, bulwersują i zniechęcają uczestników forum do dalszej aktywności. Skandalem jest też brak jakiejkolwiek informacji nt. przyczyn wprowadzenia tak istotnych zmian.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Jeszcze jednej ważnej funkcji brakuje, a mianowicie funkcja odpowiedzi z kokpitu i z profilu też nie działa, czyli nie tylko na blogach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

Wymienianie zablokowanych funkcji kończę "itd.", bo łatwiej wymienić co w ogóle jeszcze działa. W kokpicie nie widzę też Twojej odpowiedzi na mój komentarz...
> Ten wpis jest wyjątkiem, jako że - jak zapowiadałem - nie zamierzam pisać żadnych komentarzy (jedynie te adresowane do Redakcji WPSF) pod artykułami do czasu powrotu portalu do normalności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tom.

Oczywiście że rozumiem tak rygorystyczne podejście. Ja mam tak samo, z tym że uważam, że dyskusje z userami NA TEN TEMAT są tu pod artykułami bardzo wskazane. I TYLKO NA TEN TEMAT z mojej strony pod tymi artykułami, bo przyznam że nie mam nerwów pisać o czymkolwiek innym, skoro takie rzeczy się wyprawiają i po prostu ktoś bez żadnych zapowiedzi pozbawia nas/mnie normalnego funkcjonowania na tym forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kri100

Słuchaj, a może nikt tego nie kontroluje? Wyłączono kilka funkcji i wyrzucono tych, co się zajmowali portalem? :)
Może już np. nie usuwają komentarzy ręcznie? Jest tylko automat.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Acha, jeden z największych portali nie kontroluje, co się z nim dzieje i leci na autopilota? Haha dobre, ale chyba jednak sci-fi ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Kri100

Wszyscy informatycy zajęli się eurowyborami, kreowaniem sondaży i fejków ;) No i sport zostawili na automacie do poniedziałku... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

...albo ich wszystkich skierowali do obsługi Sportowego Baru ;)))
>>> a na poważnie to mi wygląda na zamierzoną akcję portalu, by "wreszcie" zlikwidować aktywność userów poza tymi - zresztą strasznie źle zaprogramowanymi dla userów - artykulikami.

| Odpowiedz
blokuj
Kri100

Do baru wystarcza tylko Mielinowski.
A co do aktywności - tenis chyba uznali za zupełnie niszowy, ruch tu robi piłka kopana, żużel, kilka nazwisk polskich mistrzów i hejt na Kubicę. Zauważ jak się zmieniły proporcje w dziale F1 - kiedyś krytycy Kubicy dostawali odpór, teraz ci hejterzy są tam praktycznie sami i "jadą" na całego.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

To słaby argument z tenisem, bo SF Gapińskiego to był przede wszystkim żużel i piłka nożna. I nadal masa osób tam korzystała z tych tablic itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Kri100

Nie wiem, nie znam specyfiki forów żużlowych, znam tu ludzi interesujących się tenisem.
Nie jest to argument a przypuszczenie, że tenis nie generuje odsłon po zakończeniu kariery przez Radwę. Choć artykuły o niej jeszcze się pojawiają i są komentowane!

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Koniec kariery Agi jest naturalnie argumentem. Pół forum tenisowego znikło i 99% trolów przerzuciła się gdzie indziej.
>>> spływam na razie. Wpadnę po południu, miejmy nadzieję będzie po co ;)

| Odpowiedz
blokuj
Em-Ma

Panowie optymiści, zapomnijcie o tym, że na tym portalu wersja społecznościowa będzie jeszcze działała prawidłowo.
To jest definitywny koniec sportowychfaktów w wersji D. Gapińskiego.

| Odpowiedz
blokuj
Em-Ma

Ja tylko chcę pozbawić was złudzeń.
Pamiętam jak WP wchłaniało SF.
Oni nigdy niczego nie naprawiali, tylko wszystko psuli.
Ich dział IT, to destruktorzy wysokiej klasy.

| Odpowiedz
blokuj
wąż

moze to wszystkie funkcje za bardzo obcizaly serwery WP i wycieli poprostu :) siedizcie calymi dniami na sfie i sie masujecie heheheh

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.