Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Ambasador Izraela: Brawo Krzysztof Piątek!

- Krzysztof Piątek gra fair play nie tylko na boisku, ale również i w życiu. Brawo! - przekazała nam ambasador Izraela w Polsce, Anna Azari.

przeczytaj cały artykuł

NieDlatuskow

Izrael to najbardziej europejskie państwo, mieści się w centrum Europy, ma kulturę uropejską i demoktrację europejska i w ogole kocha pokój i wszystkich ludzi, to raj na swiecie którykązdemu pomaga za darmo i nie miesza się w żadne nie swoje sprawy, rozdaje dobroć i wszystkimżyczy dobrze, niczego złego nie pamięta a za zło dobtrem wynagradza i nie ma ządnych pretesji wrecz przeciwnie pomaga, pomaga i szanuje, kocha i buduje .... no tak mi się śniło, ale czas wracać do rzeczywistości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
śmiechu82

Bo w ME czy mistrzostwach innych kontynentów nie liczy się geograficzne położenie, a przyneleżność do którejś z kontynentalnych Federacji Piłkarskich ;) Czepiacie się zawsze tego samego tematu a jeszcze nie zauważyłem by ktokolwiek zapytał "dlaczego Azerbejdżan bierze udział w eliminacjach ME.. skoro leży w Azji"? Tak samo Kazachstan... 88% powierzchni leży w Azji... a Turcja w 97% leży w Azji... ale jakoś do tych państw nie macie zastrzeżeń.. tylko zawsze Izrael. Szczerze to ja sobie nie wyobrażam meczów w eliminachach gdzie kibice Izraelscy jeździli po krajach arabskich na wyjazdowe mecze...jak i Arabów jeżdżacych za swoimi piłkarzami po Izraela..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.