Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

ֆzαкαlucћ jcnm

Dzięki Dziki....Fazzzik trzymał chyba najbardziej, bo chciał 7 meczów;]
Dzięki Motylek za trzymanie i zapowiedź kolejnego kibicowania ;)
Dzisiaj żenada, brak mi słów na to co robili....7ego meczu nie obejrzę ;P
Dzisiaj strefa kibica szybko opustoszała, co za ciamajdy!
Niech się dzieje w ostatnim :)
Dobranoc:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Czołem Szaki;] no chciałem siedem bo chciałem by było na co się pogapić. No trochu inna perspektywa u mnie. Wszystko w waszych rękach + hala (a tu to raczej od Włocka możecie się uczyć;)). Jeżeli wyczyszczą Pierdniki głowy i zrozumieją, że to moment na wypruwanie flaków to jest szansa. Usypianie się, że mamy już srebro może i fajnie brzmi ale to złoto leży na stole i nie każdemu jest to dane więc trzeba szukać szans a nie ma co ukrywać, że Anwil wczoraj się mentalnie odbudował. Dla mnie jest fifty/fifty... ze względu na Ciebie i tylko na Ciebie trzymam Pierdnikom choć powodów by tego nie robić sporo by się znalazło ale nie będę małostkowy;) Jestem za tym by było na sportowo, i najlepiej rewelacyjne zawody bez sędziowskich kontrowersji. By się tak zakończyło by nikt nie miał wątpliwości, że Misio poszedł w słuszne ręce;) No martwisz mnie, że nie będziesz mógł;] Nie dopytuję ale rozumiem, że błahy powód to nie jest. Będziemy z eM trzymać na ile damy radę... ale też "twoi" niech zrobią co należy;) Do jutra...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.