Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTA. Edycja 18/19.

Tom.

[b] >[/b]  UWAGA!!!! Startujemy NOWĄ EDYCJĘ 19/20 od zera z pierwszym etapem US Open 19. Otworzę blog jako Prowadzący. Zawodniczki na US-Open 19: 1. Iga Świątek 2. Magda Linettet 3. Angelique Kerber 4. Caroline Wozniacki -------------- 5. Eugenie Bouchard a jak nie zagra to Belinda Bencic ---> Ex Buszek, (…)

przeczytaj cały artykuł

El Nadall

Aż wlazłem na lapka, żeby sprawdzić. U mnie wciąż wszystko działa. Jak wcześniej wszystkim przeszkadzały reklamy stacji benzynowych pojawiające się na całą stronę, tak teraz masz sprytną reklamę marki produkującej komputery, która jako jedyna jest kompatybilna z syfami.
A tak serio to zagadka jeszcze większa niż wcześniej. Nie mam pojęcia, od czego to zależy. Śmiga jak śmigało, ale czemu tylko mi?
Jeszcze tak dla pewności, też postraszcie ich zgłaszaniem komentarzy. Nie wiem, czy pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi (już bardziej się nie da). ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Jak się już pospowiadaliśmy kto ma jaki sprzęt, to odkryłam, że jestem na Edge a nie na Explorerze, po którego instalacji jak widać u mnie też coś już można! Dobrej nocy! Albo dzień dobry!
Pół wieczora poświęcone dla odkrywania co na czym działa! ;) Prawdziwi fani tego miejsca ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.