Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

motylek...

Dzień dobry Fazzziku......odsłuchałam...., ale pozostaję bez wielkich emocji....JJ tak, jak zawsze...mówi, mówi, mówi.....i możemy sobie gdybać....co tak naprawdę chce powiedzieć hehe;) Dobitnie usłyszałam, że ograniczy prywatną kaskę /swoją/ i należy szukać kolejnego, mocnego sponsora na miarę tych co to już są;) Zawodnicy pod kontraktami muszą rozważyć....chyba zniżenie kontraktów, trener jakby jednak i jemu nie pasił...., ale wszystko to jednoznacznie nie zostało nazwane;)
Nowość na plus...., to wysłuchanie krytycznych głosów kibiców....strach pustej hali się odzywa!
Miłoszewskiego też odsłuchałam.
Fazzziku.....jestem z deka wątpiąca, co do piątkowej wygranej Pierników.....ciężko będzie...., ale trzymamy Szakiemu....niech też się nacieszy Mistrzostwem......niech trochę nawet odfrunie....zniesiemy jego buńczuczność ze spokojem hihi;) Mamy doświadczenie:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

;) taki mamy folklor zielonogórski... trzeba przyjąć sprawy jakimi są i ufać, że jednak dwa sezony w plecy to jednak duża lekcja od życia. Z tym jego odsłanianiem się to trochę tak być musi... wiadomo, że wszystko co powie będzie rozwalcowane przez Łaśko podobne cienkopisy;] Odnoszę wrażenie, że lubi gadać ale zawsze tak to formułuje by móc każdy scenariusz przekuć na swoje kopyto;) Nawet jak się sprawa nie broni to zagada... nie przypominam sobie by powiedział kiedyś: pomyliłem się;) Powinien zadbać o zdrowe relacje z Ludźmi... w końcu to dla nich i bez nich wszystko o kant de można potłuc;] Lepiej mieć przyjazną twarz i myśleć co ma się do zakomunikowania;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.