Wątek dotyczący artykułu

Macedońskie media: Jose Guilherme de Toledo w Vardarze!

To byłby wstrząs dla Orlenu Wisły Płock. Macedońskie media informują, że Vardar Skopje wykupił jednego z liderów wicemistrzów Polski, Jose Guilherme de Toledo.

przeczytaj cały artykuł

Wiślak zks

"W razie odejścia de Toledo, Wisła zostanie na prawym rozegraniu jedynie z Zigą Mlakarem, łączonym niedawno z powrotem do Celje".
Panie Marcinie, czy naprawdę jest Pan taki naiwny, czy nie napiszę już jaki? Proszę się domyśleć co mam na myśli.
Jeśli Toledo odejdzie, to na jego miejsce przyjdzie inny zawodnik. Proszę trochę poszperać, popytać i może uda się Panu dowiedzieć o kogo chodzi. Przypuszczam, że czeka Pan na newsy z nafciarze. in....
Być może trafi do Wisły jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

Wszyscy trafiający do Płocka są jednymi z najbardziej utalentowanych zawodników na świecie. Handball planet wybrał takich 4. Branko to na pewno nie będzie, więc kto? Richardson, Mem czy Magnus Rod? Bo to oni są 4 najbardziej utalentowanymi młodymi zawodnikami grającymi na prawym rozegraniu.
Wątpię żeby w takich okolicznościach puścili Mlakara, ale on przecież nie gra w obronie, no i w ataku gra też w kratkę. De Toledo dawał Wiśle mnóstwo na dwójce w obronie i po jego odejściu obrona mocno ucierpi. Bo jeżeli chodzi o atak to tutaj akurat De Toledo nie jest jakoś dużo mocniejszy od Mlakara.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Czy Ty masz człowieku jakąś alergię na wszystko co związane z Wisłą? Jeden z najbardziej utalentowanych to może być top 5, top 10 czy top 20. Pehlivan też jest oceniany przez władze klubu jako jeden z najbardziej utalentowanych, a nikt na świecie nie powie że to zawodnik chociaż najlepszej dziesiątki. Odkąd jesteś na forum to czepiasz się o każdy szczegół, już to się robi irytujące.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
kuba859

ja nie mam problemu z Wisłą, zależy mi na tym aby była jak najsilniejsza bo to ma korzystny wpływ na dyspozycję Kielc. Mam problem z kibicami, którzy zakłamują rzeczywistość. Bo jeżeli macie pozyskać "jednego z najlepszych" to któryś z tych 4. Inaczej to młody i zdolny. No a jeżeli nie widzisz różnicy między top5 a top20 to nie mamy o czym dyskutować. Bo De Toledo grał tera fenomenalnie i dał dużo jakości Płockowi, zastąpienie go jakimś zawodnikiem który należy do top20 młodych zdolnych nie zda egzaminu, pozycja mocno się osłabi. Tutaj tylko jakaś bomba by dała radę. De Toledo był wyróżniającym się zawodnikiem w Płocku i jeżeli nie zostanie zastąpiony przez innego wyróżniającego się, to Wisła na tym straci, a czy w końcówce czerwca Płock będzie w stanie pozyskać jeszcze jakiegoś wyróżniającego się zawodnika? Ja się nie czepiam, ja się martwię. Bo wątpię, żeby Płock był w stanie pozyskać kogoś kto wypełni dziurę po odejściu De Toledo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Kolega poniżej nie pisał o jednym z "najlepszych" a "utalentowanych", w dodatku nie zaznaczył czy w skali kraju, czy świata więc krąg takich zawodników może być spory, no ale trzeba dla zasady się przyczepić do wszystkiego co tyczy się klubu z Płocka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
kuba859

Wytłumaczę Ci na spokojnie o co mi chodzi. De Toledo jest zawodnikiem, który w tym sezonie wyróżniał się zarówno w LM jak i na finałach mistrzostw świata, czyli był wyróżniającym się zawodnikiem wśród najlepszych. Komentarz sugeruje, że odejście De Toledo nie będzie miało znaczenie bo przecież w jego miejsce przyjdzie jakiś utalentowany młody zawodnik. Więc ja się pytam kto (spośród młodych utalentowanych zawodników) może przyjść żeby zapewnić taka sama jakość jak De Toledo. Tutaj nie wystarczy jakikolwiek zawodnik. Tutaj potrzeba kogoś na prawdę utalentowanego i doświadczonego bo De Toledo jest obecnie kluczowym zawodnikiem Płocka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Nikt nie napisał że zawodnik który przyjdzie w jego miejsce prezentuje co najmniej taki sam poziom co Brazylijczyk i jego odejście nie będzie odczuwalne, sam sobie to wymyśliłeś. Poniżej zostało jedynie napisane, że jest zastępstwo w postaci utalentowanego gracza. Przestań siać farmazony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.