Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well Toruń szykuje się na jazdę w Nice 1.LŻ. Wrócą Wiktor Kułakow i Adrian Miedziński?

Działacze Get Well Toruń już prowadzą rozmowy o składzie na sezon 2020. Oficjalnie trudno coś wyciągnąć. Nieoficjalnie wiemy, że prezesi spotkali się z Jasonem Doylem i Chrisem Holderem. Na liście życzeń są Wiktor Kułakow i Adrian Miedziński.

przeczytaj cały artykuł

VivaUL vol.2

Straszne...
Może za błędy ortograficzne?
Spróbuj na portalu dla żużlowych antyszczepionkowców,może nie usuną.
Masz renomę,nie ma co...
No ale sam zasłużyłeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Twardzi jak STAL

:}Witaj.Ja z gościem nie mam tematu!:}}}}}}}}}} Nie widzicie tego????????? Można mnie obrażać a ja mam pisać dziękuje?!!!!!!!! Pozdrawiam,zawsze uważam Cię za super gościa,może relacje się jakoś :pogmatwały: ale zdania nie zmieniam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Sellex

Hmm..Ten temat schodzi,potem znów wraca.Raz blokujesz,czasem rozmawiasz...Czemu mam zawdzięczać przypadłość udziału w rozmowie bądź braku dyskusji?...,,'74...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
VivaUL vol.2

Czyli wstydzisz się że robiłeś za hostessę,rozumiem.
Jako zaś jednostka prosta,nienahalnie inteligentna szybko ulegasz emocjom,plujesz jadem,słowem-niestabilny emocjonalnie.
O błędach w pisowni nie wspomnę,bo lapsusy sadzisz bez wzgledu na cokolwiek.
Miałeś na sobie jakąś szarfę? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
OXO

Ty za to cały czas na bani. Jesteś degeneratem który nic w życiu nie osiągnął i ten o to degenerat będzie się nabijał z kogoś kto cieżko pracuje . Jakby to napisał twój jedyny przyjaciel hipokryzja

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.