Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Truly.work Stal wysłała pismo do PGE Ekstraligi. Gorzowianie mają zastrzeżenia do toru w Lublinie!

Truly.work Stal ma zastrzeżenia do lubelskiego toru. - Na drugim łuku zawodnicy bardziej skaczą niż płynnie jadą - mówi nam Przemysław Buszkiewicz. Gorzowianie wysłali w tej sprawie pismo do PGE Ekstraligi i liczą na reakcję.

przeczytaj cały artykuł

stonky

Dlaczego mój komentarz został ponownie usunięty, nikogo nie obrazilem, napisałem prawdę która niektórych boli?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stonky

Lamotte zostaw w spokoju, gość się może pomylił ale nie jest laikiem, szanujmy się Tomek bo w niedzielnych testach też nie wypadasz na 100% :-)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tyghlon

to nie pisz więcej bo strasznie głupi jesteś i chamski kolego , nie znasz Lubelaków i pewnie nie poznasz , a teraz tor piszesz ??? jaki tor? tor to wasz wymysł wiec do nas pretensji nie miej wy lepszego nie macie a napewno nudniejszy

| Odpowiedz
blokuj
Pan Władeczek

Prawda o Was widzę zabolala? Wystarczy, ze widze co lubelaki tutaj wypisuja. Swist IMP, Paluch "betoniarz" itd itd. Ciesze sie , ze nie musze Was poznawac.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Tyghlon

Ty i Twoja prawda multikontowcu :) nikogo nie interesuje , dobrze że ja nie oceniam Gorzowiakow po znajomości z Tobą:) żyj i gnij we własnej prawdzie A ocena lubelakow się nie zajmuj tylko zuzlem się lepiej zajmij , stulejkowcu

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.