Wątek dotyczący artykułu

F1: obsługa kierownicy problemem Roberta Kubicy. "Szkoda, bo to czysty talent"

- To nie jest niestety taki Robert jak kiedyś - mówi Johnny Herbert, były kierowca F1, a obecnie ekspert Sky Sports. Brytyjczyk uważa, że słabsze wyniki Roberta Kubicy w F1 wynikają z jego ograniczeń fizycznych i problemów z obsługą kierownicy.

przeczytaj cały artykuł


A my swoje

Fanboye oczywiście wiedzą lepiej. Żaden ekspert nie jest na tyle dobry, by wyznawcy sekty#88 dali mu wiarę. Każdy twierdzący, że problem stanowi inwalidztwo krakowskiej kapusty, zostaje od razu oceniony i wrzucony do wora hejterów i trolli. Linią obrony i jedynym wytłumaczeniem jest teoria spiskowa. Innego punktu zaczepienia brak. Rzeczywistość powoli zaczyna się ujawniać. Niepodważalne fakty są zbyt mocne. Dlatego coraz mniej jest wierzących w jakikolwiek sukces w F1. Ci, którzy nadal wierzą, są autentycznie chorymi fanatykami ( nie mylić z entuzjazmem). Kuczera zaczyna pisać z mniejszym uwielbieniem. A to już coś znaczy, albo dostał w końcu zjebki za fanatyczne oddanie swemu bogu, albo jak inni, przejrzał na oczy i oprzytomniał. Ok, usuwaj dalej. Zobaczymy komu się znudzi prędzej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Gdyby choć Kubica wiedział, ile życia poświęcają dla niego tacy bezinteresowni hejterzy... Co to ślęczą przed komputerem tylko po to, by mu - wg ich wyobrażenia - "dowalić".. Ale jego to nie obchodzi, on ma swoje życie. I robi swoje. Jak żaden inny Polak. Jak żaden kierowca F1 przed nim, bo nikt nie przeszedł tego co on i nie doszedł do tego, co on.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.